Wpis z mikrobloga

Podsumowanie Inferno Pantamera Czelendż.

W skrócie, dzisiejszy LAN był typowym turniejem na którym spotykają się światowej sławy teamy które posiadają podobny skill (na najwyższym poziomie), inne LANy tego pokroju to wszystkie "małe dreamhacki" (np Dreamhack Valencia) czy poszczególne pojedyczne Invite Only prowadzone zazwyczaj raz-dwa razy do roku. Czego nauczył nas dzisiejszy LAN i jaką nauczkę możemy wyciągnąć na przyszłość.

1) Virtusi nadal są najbardziej nieprzewidywalnym zespołem na świecie. Jest to chyba jedyny team który w fazie grupowej potrafi przegrać z najgorszym teamem w turnieju, zremisować z większością teamów T1 i wygrać z teamem który ograł każdy inny team w fazie grupowej, kończąc na pierwszej pozycji poza możliwością zagrania w playoffach (ze względu na kiepską grę NiPu i LGB, po którym nikt się nie spodziewał nawet jednego zwycięstwa).
2) KennyS to jeden z najlepszych zawodników na świecie, razem z RPK i Apexem pociągnęli Titan aż do finałów, w sumie jestem bardzo miło zaskoczony, po ostatnich rotacjach w squadzie i RPK który nadal uczy się "czucia gry" po dosyć długich feriach od CS'a udało im się dojść aż do finałów, gdzie dopiero hypetrain Fnatic w iście "Virtusowskich stylu" potrafił zatrzymać francuza i jego pociąg do fragów.
3) Fnatic mimo kryzysu wewnętrznego i problemów z przejściem do następnego etapu (remis z VP i przegrana z Titan mocno zabolały w tabeli) miało siłę na tyle a żeby wygrać z dwoma bagietowymi teamami POD RZĄD w finałach, możemy mówić co chcemy, że Fnatic to luje, że JW to gruby prosiak, że pronax ma panic button pod aimlocka. Ale miejsce na którym są jest w pełni zasłużone, każdy z graczy w finale dołożył swoją cegiełkę do tego sukcesu. Brawo!
4) Tutaj mały pro tip który powtórzy się w dzisiejszym, późniejszym wpisie na temat strategii poszerzania swojego inventory (pic related). Wydaję mi się że każda małpka która ma więcej niż 60 IQ zdekoduje o co chodzi :)

Jeżeli jest tutaj ktoś kto bardzo chciałby zrekompensować się za analizy które tu robię, link do dotacji (w skinach, mogę też podać pejpola na PW jak ktoś się bardzo uprze) jest TU Zanim oczywiście wyskoczycie na mnie HURR DURR ZŁODZIEJ POLAK - zostawiam to jako opcje, chcecie możecie, wcale nie musicie, bo to co tutaj robię bardzo mi się podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)- Nie liczę nawet na jakiekolwiek, patrząc na to że nawet plusów na analizach nie chcecie dawać sknery.
JEŻELI PODOBAJĄ CI SIĘ MOJE BARDZO ROZBUDOWANE ANALIZY, DAJ PLUSA, POLECAM TAKŻE OBSERWOWAĆ NAJLEPSZY LEWACKI TAG NA WYKOPIE - #lewackiebety ( ͡ ͜ʖ ͡)

z.....k - Podsumowanie Inferno Pantamera Czelendż.

W skrócie, dzisiejszy LAN był t...

źródło: comment_XKzKJV6rkf58OdWnPJttNczNVtbntU48.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach