Wpis z mikrobloga

#informatyka #komputery #windows7

Od 4 dni próbuje wszystkiego. I nie działa. Chce zainstalować Windows 7 64 na moim komputerze na którym mam już 32. Każda płyta z Windowsem (wszystkie dostałem od znajomych u których działają) po reboocie z płyty wyskakuje okienko Windows is loading files I Jak dojdzie do końca to system się restartu je. Z tego powodu nie mogę ani zrobić formatu, ani wybrać Windowsa czy dysku. Nie mogę zrobić nic. Z poziomu Windowsa płyta wlacza instalator i instaluje ładnie do momentu kiedy musi zrestartowalem system. Po tym restarcie zachowuje się identycznie. Po powrocie do windy wyskakuje komunikat że system nie może być zainstalowany na tym komputerze. Bez żadnej informacji dodatkowej. Dodam jeszcze że próbuje to zainstalować na dyskach z laptopów. Tych mniejszych. Nie wiem czy to ma znaczenie. Jak chciałbym na moim dysku systemowym to nie mogę bo nie mam opcji formatu po reboocie bo komp się restartuje. Nie mam pojęcia co dalej. Acha. Dołączyłem wszystkie dyski łącznie z systemowym i zostawiłem czysty dysk do instalacji windy. To samo zachowanie. Po reboocie system się restartuje. Płyta czyta. Pliki se laduja. Dochodzi do końca paska I restart. Please help!
  • 15
Poza tym przecież nawet jak chciałbym przeinstalowac 32 to nie mogę bo system zanim mi poda opcje wyboru juz się restartuje. Po drugie nie mam nawet opcji formatu bo się restartuje.
@Ratriczek: