Wpis z mikrobloga

Mirki doradźcie, mam takie felgi, ale są w tragicznym stanie w zasadzie, jedna jest jeszcze w miarę nie porysowana. Te ciemniejsze miejsca to ubytki, jakby ktoś skrobał w aluminium dosłownie :\

Oddać do renowacji, czy szukać jakichś w lepszym stanie? W Corsie wyglądają ładnie, żaden wieś tuning czy coś :\

więcej zdjęć w komentarzach
#motoryzacja #mechanika #tuning? #samochody
tajek - Mirki doradźcie, mam takie felgi, ale są w tragicznym stanie w zasadzie, jedn...

źródło: comment_sIP48gkdqVAxqk43YajCAdq0C7sG8F1h.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@tajek: moze je polakieruj po prostu na nowo, powinno wyjsc w granicach 50-60 zl od sztuki, bez wypelniania ubytkow - nie bedzie drogo, a nie beda sie te ubtyki rzucac w oczy
  • Odpowiedz
@Bogusz1989: jeden warsztat niedaleko bierze 100zł od sztuki, ale nie wiem z jakim efektem końcowym i w ogóle jak to wygląda po renowacji, trwałość itd
  • Odpowiedz
@m4rk: o ile z jedną parą może by przeszło, to te które były z przodu mają za dużo ubytków i wyglądałoby to jeszcze gorzej :\
  • Odpowiedz
@tajek: no to wez najlepiej ta najbardziej zniszczona i podjedz z nia do tego niedalekiego warsztatu i zapytaj czy za te 100zl od sztuki ogarna Ci to tak zeby nie bylo wsi, czy jest jakas gwarancja itd. jesli te felgi sa proste, to moim zdaniem lepiej je odnowic niz kupowac bog wie co na allegro, przyjda Ci jakies pospawane albo pokrzywione i wtedy bedzie problem
  • Odpowiedz
@tajek: na Twoim miejscu bym nie kupował innych, "idealnych" nie znajdziesz już, a po renowacji będziesz miał felgi jak nowe. Cena 100zł za sztukę to normalna cena, więc raczej kaszany nie powinni odwalić.
  • Odpowiedz
@tajek: trochę papierem ściernym, później troszkę szpachlówki, lakier w sprayu (2 puszki na 4 felgi starczą) i felgi masz jak nowe. W 100 zł sie zamieścisz. Szukaj na yt filmików jak ludzie to robią.
  • Odpowiedz