Wpis z mikrobloga

Subaru Levorg - tak bardzo czekam na to, aż będzie dostępny w Europie.
Jeśli wszystko pójdzie pomyślnie to będzie w nim dostępny 1.6 170 KM i 2.0 300 KM oczywiście boxery ()
Chyba najładniejsze Subaru wszech czasów, jeśli oczywiście Subaru mogą być ładne, ale przede wszystkim w końcu zmodernizowane boxery, i jakiś sensowny kompakt od plejad.
#subaru #subaruboners #motoryzacja
macq2309 - Subaru Levorg - tak bardzo czekam na to, aż będzie dostępny w Europie.
Je...

źródło: comment_cMaftxauUfv9x0nZuLDqKmZJ3Yhcjm0s.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@bramborak: jeszcze nic nie wiadomo co do cen. W ogóle subaru w Europie jest tak opóźnione w stosunku do tego co w Japonii i USA, że aż żal patrzeć.

@Alcoholic_Desacrator: po prostu legacy IV to klasyka subaru, mi tez sie podoba ale Levorg i XV to wg mnie mały przełom stylistyczny który zbliża subaru do europejskiej konkurencji
  • Odpowiedz
Levorg i XV to wg mnie mały przełom stylistyczny który zbliża subaru do europejskiej konkurencji


@macq2309: no i to jest właśnie największy problem współczesnego Subaru, że zbliża się do europejskiej i japońskiej konkurencji zarówno jeśli chodzi o stylistykę, ale również rozwiązania mechaniczne. Jest to zatem równanie w dół.
  • Odpowiedz
@Alcoholic_Desacrator: padający diesel jako rozwiązanie techniczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Diesle miały kłopot w pierwszym roku produkcji - w połowie 2010 zostały poprawione (wał korbowy głównie) i nie sprawiały problemów. Do dziś są wymieniane w ASO na nowe jednostki na koszt Subaru jeśli samochód był serwisowany w autoryzowanych serwisach w okresie gwarancji.
Sprzęgła również miały kłopot przez pierwszy rok bo wsadzali te same do diesli co do
  • Odpowiedz
@macq2309: w końcu to zaczyna nabierać kształtów. Dla mnie mogą wywalić zarówno legacy v jak i outbacka iv.
Mam outbacka 3 i nigdy nie zamieniłbym na nowszego. A levorg jest już nawet ładny, zgrabny.
  • Odpowiedz