Wpis z mikrobloga

@betonkomorkowy: Runnersclub cenowo przebija wszystkich. Biegam w Lunarglide 5 i bardzo sobie je cenię. Nowszy model ma odrobinę większą stabilizację i jeżeli Ci to nie przeszkadza to powinieneś być zadowolony z zakupu.
@Jaaqob: inna bajka zupelnie :) nie czuje ze biegalem tak szczerze, zrobilem 8 km ale moglem spokojnie wiecej, stopa na pewno musi sie troche nauczyc tego buta jeszcze, ale jest niebo przy tych kalenji za 40 zl ;d
@Jaaqob: hej ;d mam jeszcze jedno pytanie. Ogolnie buty sprwuja sie super, zrobilem juz 30 km i jestem serio mega zadowolony. Mam pytanie co do biegania w nich po utwardzonych drogach lesnych, nadaja sie do tego tez? Chcialem w weekend zrobic sobie takie 10km wybieganie gdzie chyba glownie bedzie wlasnie las i okolice jeziora.
@betonkomorkowy: Jak najbardziej. Jedynie, musisz mieć na uwadze, że system amortyzacji w Twoich butach jest oparty na Lunarlonie, który jest bardzo miękki i podatny na obtarcia i wgniecenia, więc jeżeli gdzieś wbije Ci się kamyczek lub zahaczysz lekko o jakiś korzeń może zostać ślad.