Wpis z mikrobloga

@betonkomorkowy: Oprócz Sklepu Biegacza możesz zajrzeć do Centrum Biegowego Ergo, ForPro, Runnersclub albo Sport Guru, ale od razu uprzedzam, że w tym ostatnim będzie mniejszy wybór, ze względu że specjalizują się głównie w triathlonie.

Przed zakupem warto określić swój budżet, każdemu doradcy ułatwi to wybór propozycji dla Ciebie, tylko musisz brać pod uwagę jedną rzecz: cena buta rośnie wraz z wagą biegacza, więc jeżeli przykładowo ważysz 90 kg, będzie Ci trudniej
@betonkomorkowy: ja dodam od siebie trzy grosze: teraz jest boom na bieganie, nawet w decathlonie czy inter sporcie (w obu kupowałem buty do biegania, info sprawdzone) są ludzie którzy znają się na rzeczy. Co do tajemniczego mierzenia stopy: zwilż stopę wodą i odciśnij ją na białej kartce a4, będziesz wiedział jaką masz stopę. W sklepie biegacza i podobnych dobrze mają osoby z bardzo małą lub bardzo dużą stopą - mogą tanio
@Jaaqob: @lukglo86: waze 80 kilo i chcialbym kupic wlasnie cos do 300 zl, w decathlonie bylem i mierzylem sporo butow jednak ciezko mi bylo wybrac cos konkretnego.. niestety na dziale nie bylo nikogo kto by sie znal bardziej niz czytanie z opisow