Wpis z mikrobloga

Napisać chciałbym coś pod tagiem.
Chciałbym napisać, że zajebista sprawa, że wrócił twórca tagu #pracaspawaczamnieprzeistacza , facet spawacz, już legenda tutaj już u nas, czyli @SUQ-MADIQ , jemu zawdzięczamy tag. Spawa koncertowo, pozazdrościć takiej łapy.

Ale nie tylko on, jest też kilku z nas, może nie takie spoiny robimy, ale nie ma co się wstydzić.

Tak więc pokazujmy sobie swoje spoiny, nawet te #!$%@?, wspierajmy się, a nie. Śmiejmy się z nieudanych, zastanawiajmy się, co poszło nie tak. W każdym zawodzie można się pomylić, ale nie w każdym człowiek po nieudanym spawie, po podciągnięciu przyłbicy wstydzi się tak bardzo. Przed sobą.
#pracaspawaczamnieprzeistacza #spawanie
choleryk - Napisać chciałbym coś pod tagiem.
Chciałbym napisać, że zajebista sprawa,...
  • 10
@SUQ-MADIQ: pomagaj, doradzaj, bądź mentorem, bo masz ku temu predyspozycjee, nie bądź egoistą, dziel się obserwacjami, doradzaj, podpowiadaj, bądź fajnym spawaczem, który nie dość, że spawa, ale dzieli się tym z innymi.
@choleryk: Nie naciskaj mistrza bo się spłoszy, trzeba z nim postępować jak z dziewicą. Zdobyć zaufanie. XD
A pozatym #!$%@?ło mnie to i nie wiem czemu > bądź fajnym spawaczem

@SawyerFTW: tu racja, pojechałem zbyt romantycznie / a czy spłoszę? już raz sam się spłoszył, stracił jedno życie, na dwa spawaczy ;) w sumie na trzy, zawsze traktuję tak : mig, tig i elektroda / ktoś by jeszcze napisał, że gaz, ale to to jednak pod tig bym podczepił.
są tacy, co się śmieją z elektrody 111, ale to jest świetna rzecz, wjedziesz tam z nią, gdzie gaz nie pozwala, wystarczy prąd. Ja się na niej niegdyś wychowywałem, a stary taki spawacz powtarzał - jak się nauczysz spawać elektrodą, we wszystkim dasz sobie radę. Owszem, nauczył, ale był starej daty, nie wiedział co to tig.