Wpis z mikrobloga

@blubi_su: zarzut o stuleji jest bardzo ciężki jeśli chodzi o mirko. Przykro mi ale nie trafiłeś :)). Ale może usprawiedliwiasz swoją warszawską stulejkę (kazdy musi wiedziec zem z warszwki!) posądzając o nią mnie.

  • Odpowiedz
@wyc: Masz poważny problem z tym że jestem z Warszawy widzę. Bo ja nigdzie o tym nie wspominałem a jak na razie tylko Ty ciągle o tym nawijasz. Kompleksy widzę bardzo mocno stulejarzu. :>
  • Odpowiedz
@blubi_su: żadne kompleksy. Po prostu jestem z Krakowa :) nie od dzis wiadomo ze warszawiak to gbur i prostak, ktory nie potrafi sie zachować co zreszta widac po tobie o skoro przeszkadzają Ci atencyjne wpisy tusiaka czy moje komentarze to #czornolisto i po wszystkim. Ty wolisz krytykować i wyzywać od stulejek i dzieciaków. Lepiej oceniać przecież mirko to serious business i tutaj hejterstwo jest w modzie c' nie.
  • Odpowiedz
@tusiatko: Fituje jak cholera, tylko te rękawy nie drobinkę za długie? specem nie jestem ale może jakiś dodatek w kontrastowym kolorze do tego? apaszka? muszka? krawacik?
  • Odpowiedz
@tusiatko: No mi się też wydaje że kolega zdecydowanie przebił stulejarski rubikon. Próby ratunku w obrażaniu kogoś za miejsce urodzenia aż wreszcie zapadł się w odmęty kompleksów :> Lem miał zdecydowanie rację. "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
  • Odpowiedz
@tusiatko: A to wybacz, zazwyczaj kiedy jest tyle komentarzy to ich nie czytam i tak dopisuję co mam na myśli. Oprócz apaszki jeszcze przyszła mi do głowy jakaś spinka lub chusteczka do kieszonki :)
  • Odpowiedz
  • 1
@blubi_su: weź przestań traktować nasze wpisy tak na serio no... Przecież to ewidentny trolling... My między sobą też ciągle żartowaliśmy, bo tak jest pomiędzy wykopowymi cumplami, a Ty od razu wszystko na serio... Tak normalnie to my o ekonometrii sobie gadamy. Nie chciałam być kapitanem obvious, a muszę....
  • Odpowiedz