Wpis z mikrobloga

@hahaha666: nie no spoko co do rękawów może są lekko za długie, ale koszula jest spoko, jak mówiłam, nawet jej tak nie będę do końca zapinać, więc kogo to obchodzi czy kołnież przylega czy nie, a klamra od paska... To klamra.

Nie bierzcie tego tak na serio :D ten wpis miał być bardziej heheszkami, bo niebieskie paski zawsze wrzucają tu swoje zdjęcia w garniakach i pytają czy fituje XD
nie no spoko co do rękawów może są lekko za długie, ale koszula jest spoko, jak mówiłam, nawet jej tak nie będę do końca zapinać, więc kogo to obchodzi czy kołnież przylega czy nie, a klamra od paska... To klamra.


@tusiatko: Napisałaś, że to strój do pracy. I choć Tobie wydaje się elegancki, to w rzeczywistości możesz osiągnąć odwrotny efekt. W stroju codziennym jak popełnisz gafę to nic się nie dzieje,
nie będę zakładać tylko białej koszuli pod marynarkę, ale o tym też już pisałam. Spokojnie jak na wojnie.


@tusiatko: oceniam po zdjęciu które zamieściłaś...ogólnie jak na fotkę na wykop to jest spoko. Ale gdybyś wrzuciła jakąkolwiek inną fotkę, jako laska dostałabyś tyle samo plusów ;)

Ps. A za duża koszula pomniejsza ci piersi i niszczy figurę...zobacz jak ta koszula wisi pod biustem, tak jakbyś tam drugie piersi mogła schować ;) Są
@hahaha666: eh na serio przestańcie pisać o za dużej koszuli, ona nie wisi, tylko ją tak ułożyłam na szybko, bo w sumie za bardzo upinała mi biust. Jednak się chyba nie znacie za bardzo na damskich koszulach, skoro nie zauważacie tego.
eh na serio przestańcie pisać o za dużej koszuli, ona nie wisi, tylko ją tak ułożyłam na szybko


@tusiatko:
rękawy nie są za długie, tylko tak ułożyłaś dłoń
koszula nie jest za duża, tylko tak ją ułożyłaś
kołnierzyk nie jest za duży, bo przecież nie będziesz go zapinała

hmm no ok. Po prostu w pracy nie układaj ręki jak na fotce i uważaj by koszula ci się tak nie ułożyła i
@hahaha666: jak mówiłam, po części z rękawami kolega miał rację, ale że koszula jest za duża to jakiś żart. Chyba lepiej wiem jak wygląda. A to, że wisi na biuście to już w ogóle bzdura. Gdybym założyła mniejszą to no właśnie. Nie założyłabym. Już daj sobie spokój, rękawy skrócę, ale więcej nie trzeba nic poprawiać.
jak mówiłam, po części z rękawami kolega miał rację, ale że koszula jest za duża to jakiś żart. Chyba lepiej wiem jak wygląda. A to, że wisi na biuście to już w ogóle bzdura. Gdybym założyła mniejszą to no właśnie. Nie założyłabym. Już daj sobie spokój, rękawy skrócę, ale więcej nie trzeba nic poprawiać.


@tusiatko: Po dłuższym zastanowieniu....wyglądasz super! Rękawy też są ok i dłonie nie zmarzną w zimę. Kołnierzyk jest
@tusiatko: trochę jak seba ubrany w garnitur na studniówce, zdecydowanie źle spasowane. Niestety, ale w tym przypadku plusy dostajesz tylko i wyłącznie za względną popularność na Wykopie i różowy pasek.

Nie wiem na jakim stanowisku będziesz pracowała, ale mając tak dopasowane ubranie widać z kilometra żeś świeżak i nie masz doświadczenia w branży. Z czasem Ci przejdzie i sama będziesz patrzyła na takie osoby z uśmiechem, jak na studentów prawa na
@Kierownikdzialuzycie000: Hyhy, też taki garniak miałam, MAMA mi go kupiła, imaginujesz sobie? Bez konsultacji ze mną. Żebym miała na rozmowy kwalifikacyjne do pracy czy coś.
Ostatecznie ani razu się nie przydał, bo nigdy na żadnej rozmowie kwalifikacyjnej nie byłam, do tego mam pracę, w której mogę się ubierać jak chcę, a wręcz nie wypadałoby mi się pokazać w czymś tak sztywniackim jak garniak. ;) Polecam.