Wpis z mikrobloga

SĄ, JUŻ SĄ, SĄ NAPISYY!!!11! ()

Lepiej późno niż wcale, ale przed momentem dodałem nasze napisy do 22x02 do bazy napiprojektu. Wkrótce na opensubtitles, a w spoilerze link bezpośredni. Synchro fituje do wersji 720p, ale powinno również hulać na wszystkich innych :) Jakby coś, to piszcie PW.

Tym razem do mnie i @Woozie321 dołączył również @bart606, więc im wszystkim dziękujcie za włożony wysiłek i zainwestowany czas :) a trochę tego było w tym odcinku, prawdę mówiąc ;)

Cóż, mam nadzieję, że obyło się bez wpadek i wszystko zostało dobrze zrobione. Starałem się ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bierzcie i czytajcie z tego wszyscy! Ave!


#wykopfansubgroup #topgear
zoniu - SĄ, JUŻ SĄ, SĄ NAPISYY!!!11! (。◕‿‿◕。)

Lepiej późno niż wcale, ale przed mo...

źródło: comment_K9qNO6Xl8Rg5BPPTeyLKSy9wfCpg6j8X.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@kj5: Hah, smacznego i smacznego :D
Bardzo dowcipny i humorystyczny ten odcinek i prawie jak specjal.

A ja jeszcze w ramach nerdowego humoru, wstawiłem sobie jedno zdanie w czasie zaprzeszłym i się cieszyłem caly wieczór z tego psikusa ^^
  • Odpowiedz
@szele: Oczywiście :) przejrzyj tag #wykopfansubgroup albo zwyczajnie skorzystaj z napiprojektu. Jeśli nikt nic nie zmienił, to właśnie nasze napisy ten program powinien pobierać :)


W odcinku dostępnym na iitv też ponoć nasze napisy są wklejone w obraz, tak słyszałem.
  • Odpowiedz
@szele: A to zonk... :\ sprawdzę jutro o co chodzi z napi, teraz juz śpię.

Zobacz niżej w tagu, w moim wpisie z zeszłego tygodnia będzie bezpośredni link do pliku .srt. Tam się powinno uchować.
  • Odpowiedz
@zoniu: czemu wam tak wolno to idzie? no h8 m8, pytam tylko, bo sam miałem robić napisy (we wtorek rano miałem już z połowę przetłumaczoną, ale stwierdziłem, że się nie wyrobię i tak xD), a wy robicie we trzech i dopiero w czwartek wieczorem wrzucacie
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska: Nie każdy nie zawsze ma czas. A przynajmniej ja mialem niewiele wolnego po pracy i u mnie się zrobil lekki poślizg ;) to raz, a dwa - staram się, żeby były dopracowane, bez błędów i takie, żeby się dobrze czytało. Mógłbym po prostu skleić ze swoim to co dostaje od innych tłumaczy, ale po co, skoro można zrobić to porządnie? ;) sporo czasu schodzi na poprawkach w stricte języku
  • Odpowiedz
Jeżeli ktoś jeszcze nie oglądał to w tym odcinku gościem będzie sam Jack Bauer, więc dla fanów serialu 24 i Kiefera jest to nie lada gratka ;)
  • Odpowiedz
@BArtAS94: Hah, plik został zgłoszony i usunięty ze speedyshare, pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło... O.o
Jak wrócę do domu, to wrzucę na inny serwer. Póki co zostaje skorzystać z napiprojektu.
  • Odpowiedz