Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki! Mam pytanie - może ktoś miał kiedyś podobną sytuację.

Kupiłem 3 koszulki na allegro, miały być z moim napisem. Podałem wszystkie dane, z tym, że zapomniałem podać, że mają to być koszulki damskie. Jak się pewnie domyślacie, zrobiono i przysłano męskie. Wiem, że to moje niedopatrzenie, choć z drugiej strony, nie wiem czemu sklep domniemał, że chce męskie, zamiast o to zapytać, skoro informacji nie podałem.

No i co teras? Można odstąpić od umowy czy nie?

#allegro #zakupy #firstworldproblems
  • 14
@SlaVkot: W opisie aukcji nic nie było? Wrzuć linka do niej. I na jaki adres były słane? #niebieskopaskowy?

Zawsze możesz odstąpić od umowy bez podawania powodów (do 14 dni od dostawy), lub umówić się ze sprzedawcą na wymianę (dobry sprzedawca bez problemu to zrobi - ale pewnie koszt dostawy będziesz musiał ponieść Ty).
@SlaVkot: Jak adres był na różowego - to skąd sprzedawca wiedział, że ma słać koszulki dla faceta? Na pewno nie napisałeś czegoś do niego, co świadczyłoby o płci innej, niż damska? :P

PS: Niestety, nauczka na przyszłość: dokładnie precyzujemy zamówienia...
@slawpe13: Nie, w notce do niego pisałem bezosobowo :P Nauczka, nauczka. Na drugi raz będę pamiętać.

Swoją drogą jedna z koszulek jest lekko pobrudzona tuszem. To jest już chyba powód do reklamacji?