Wpis z mikrobloga

Widzę, że tu ciekawie się robi. Przewertowałem kilka stron na tym tagu i widzę jeden problem. Wszyscy chcą gdzieś grać, a serwery robią gimnazjaliści bez pieniędzy. Żaden serwer nie będzie dobry, jeżeli jest stawiany na serwisach typu pukawka. Nie wiem jaki typ serwerów lubią wykopowicze, ale ja jestem na ukończeniu bardzo dobrego freebuilda. Wszystko postawione na spigocie. Jak skończę dopracowywać freebuilda to zabieram się za survival itp, wszystko łączone przez bungee. Serwer jest dedykowany na linuxie, więc jeżeli byłoby zainteresowanie/propozycje, to utworze rangę wykopowicz, nie wiem tylko co by do niej dodać. Ale mogę obiecać, ze serwer się nie rozleci po 2 tygodniach.
#minecraft #wykopmc #mirkocraft
  • 41
@Maqes: freebuild to nie creative. Tryb freebuild to jest w tedy kiedy masz działkę, i na niej sobie budujesz co tylko chcesz, ale materiały musisz sobie wykopać/znaleźć/kupić albo wymienić z innymi graczami, u mnie będą działki 32x32 albo 48x48 jeszcze nie ustaliłem, jutro będę sprawdzał to pod kątem wydajności. Tryb creative to jest w tedy kiedy sobie bierzesz przedmioty bez limitu z ekwipunku, często posiadając tryb fly a niektóre serwery udostępniają
@siodemkaxx: jedynym problemem u mnie jest to, że serwer jest w kanadzie ping ok 100ms na freebuild to raczej nie ma znaczenia, serwery gdzie będzie wymagana wprawa i szybkość zostaną podłączone przez bungee z francji więc na tych będzie działać bardzo dobrze
@oniee: Ja wiem co to freebuild i grałem na kilku na których był właśnie creative. Nawet adminowałem na takim jednym +100 osób, był plotme i do tego właśnie creative.
World edita mam w małym paluszku, ale granie na survival to żaden problem więc na Twoim serwerze na pewno pogram ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Naw, jesteś pewien co do tego konta premium? :3 Od alfy zabieram się za kupno, ale jakoś nigdy nie mogę uwzględnić tego w wydatkach xD
@Meow20: jestem pewien. 90% graczy bez premki robi gówno na serwerze aż odechciewa się grać. Nie chcę się bawić z cziterami muti kontami i spamerami. Większa przyjemność z gry będą mieć wszyscy a administracja nie będzie musiała się uganiać za debilami. Ponadto umożliwi mi to lepsza integrację loginu i hasła do zaplecza strony www forum i sklepu. Zawsze możesz kupić kradzione konto za 1zł z allegro