Wpis z mikrobloga

Poszukujemy świadków wypadku, który zdarzył się w Krakowie 02.02. Poszkodowany to znajomy mojej siostry, jest w bardzo ciężkim stanie. Wszystkie osoby, które były świadkiem bardzo proszę o kontakt. Sprawca wypadku kłamie w zeznaniach.

Więcej informacji na facebooku: tutaj

Lub jeśli ktoś nie posiada konta i nie ma dostępu oto przeklejona treść:

Drodzy Fejsbukowicze i Fejsbukowiczki!

W poniedziałek (02.02.2015) ok godziny 18:30 na skrzyżowaniu ul. Czarnowiejskiej i al. Mickiewicza w Krakowie, rowerzysta został potrącony przez samochód.

Potrącony rowerzysta to Janek, który jechał prosto ul. Czarnowiejską w kierunku ul. Dolnych Młynów. Potrącił go kierowca skręcający w lewo z al. Mickiewicza w kierunku ul. Szymanowskiego.

Janek miał włączone światła w rowerze, czerwone rękawiczki, czarną bluzę, na nogawkach odblaskowe opaski i jechał na niebieskim rowerze szosowym.

Niestety w wyniku wypadku Janek doznał poważnych obrażeń, w tym obrażeń czaszki i narządów wewnętrznych.

Jeśli ktoś z Was lub Waszych znajomych widział to zdarzenie, prosimy o kontakt FB lub 690 016 341 lub 697 803 839

Znając moc Facebooka, wierzę, że znajdziemy świadka zdarzenia.

Dzięki wielkie!

Miejsce zdarzenia: http://i.imgur.com/H5SFPvm.jpg


#krakow #wypadek #szukam #szukajo #patologia #malopolska
  • 24
  • Odpowiedz
@mattttx: niestety nie jestem z Krakowa, więc nie znam skrzyżowania. Mogę się dopytać.
@brudnaskarpetka: Możliwe, że jest. Możliwe, że o tym nie pomyśleli i trzeba to znajomym zaproponować. Ale obawiam się, że zdobycie nagrania z monitoringu może być wymagające.
  • Odpowiedz
@podooshka: jeżeli dobrze pamiętam a często tam jeżdzę to sygnalizacja wygląda tak, że najpierw jest zielone dla tego łuku po którym jechał kierowca samochodu, później zielone dla kierunku rowerzysty, więc na tej podstawie można tylko przypuszczać, że kierowca chciał jeszcze zdążyć na "wczesnym czerwonym", a Janek ruszył ostro jako pierwszy (prawidłowo na zielonym, ale zbyt pochopnie) i spotkał się z cwaniakiem co jeszcze "zdąży". Tam zaraz chwilę dalej jak ktoś wspomniał
  • Odpowiedz
Sprawca jest znany ale kłamie w zeznaniach. Wina kierowcy, dlatego poszukiwani są świadkowie, którzy widzieli sytuację


@podooshka: czyli nie ma potwierdzenia, ale juz wydano wyrok! Zuch chlopak!
  • Odpowiedz