Wpis z mikrobloga

@Kodziak: Dzięki wielkie za odpowiedź. Długo go masz? Duży jest ekran/rozdzielczość?
Nie mam doświadczenia - do tej pory jedyny mój smartfon to Samsung Galaxy S Advance (takie Galaxy S 1,5 :) z 4 calowym ekranem, <1GB RAMu, a szukam obecnie czegoś między smartfonem a tabletem (chciałem tablet ale nie miałbym go ja zabierać ze sobą).

@TomdeX: jak dla mnie może być cały po angielsku, byleby siedzi polskie działały ;)
@staryhaliny: Xiaomi mi się po prostu jakoś lepiej kojarzy, ale ten Meizu tez jest bardzo spoczko.
Jakoś zaufania nie mam do mediateków i snapdragon wydaje mi się lepsza opcją.
Ale oby dwa będą fajnym wyborem.
@fanfarek: Wiadomo, niektóre starsze telefony dostały nowe Miui 6 i jakieś tam małe bugi będą, ale w większość to polega na optymalizacji różnych programów, żeby jeszcze szybciej działały, dodawaniu nowych usprawnień.
@staryhaliny: jak potrzebujesz DualSIMa to tylko telefony Xiaomi, MI4 to jeden z najlepszych, jak potzrebujesz odpowiedzi na jakies dodatkowe pytania to zaglądnij na sklepxiaomi.pl można sie dopytać na czacie, maja tez telefony z gwarancją w polsce, można tez popytać o przetestowanie ich