Wpis z mikrobloga

#!$%@? mirki moj #rozowypasek napisal mi o 23 ze idzie spac a do tej pory pisze ze mna na chacie, z tym ze ona nie wie ze ja to ja... Podejrzewałem ją od jakiegos czasu ze siedzi na chatach wiec wyczailem pod jakim nickiem i postanowilem sprawdzić. Rozmowa już dawno zeszla na temat seksu i wlasnie wyslala mi swoje erotyczne zdjecia, ktore sam jej robilem:( Co ja mam z nia #!$%@? teraz zrobić? #logikarozowychpaskow #nocnazmiana # gorzkiezale
  • 115
@skk1993: no bo skoro uwazasz, ze tak zareaguje jego laska to niech oleje sprawe, kopnie ja w dupe i #!$%@?. jesli uwaza, ze jego laska nie bedzie odwracac kota ogonem to niech probuje.
nie zmienny, tylko trzeba sie dostosowac do sytuacji
Ja #!$%@? doła mam dzisiaj jak #!$%@?. Narzeczona, 4letni związek i taka akcja, ale to już nie pierwsza bo wcześniej 2 razy już ją przyłapałem na romansach w necie, z jednym nawet sie spotkała ale jej wybaczyłem. Teraz powiedziałem sobie że jak coś odwali to koniec. Wczoraj grzecznie zakończyłem rozmowe pożegnałem się i na koniec dopisałem że ma przyjechać po swoje rzeczy. minelo może 20sekund i dzwonił tel. Odebrałem i byłem już