Wpis z mikrobloga

Mirki muszę wam powiedzieć że szukałem samochodu dla rodziców pojemność coś koło 1.4 benzynka ale taki żeby nie za mały bo czasem jedziemy na wieś całą rodzinką to w takiej corsie/polo może być ciasno zabrać się ze wszystkim, i tak przeglądając oferty zaciekawił mnie fiat stilo, niska cena co do oferowanego wyposażenia jakości, porównywalny z golfem V ale znacznie tańszy, zacząłem przeglądać w internecie fora, szukać typowych bolączek, wad silników, oglądać filmiki na YouTube jak pracuje silnik, jaki sprawuje się system audio... i tu przy tum się zatrzymajmy... trafiłem na filmik człowieka który prezentując system audio w fiacie stilo włączył płytę Celine Dion, od tego momentu zakochałem się w jej muzyce, słucham teraz jej wieczorami na słuchawkach jak wszyscy śpią żeby nikt nie wiedział.... człowiek zamyka oczy i wszystkie problemy odchodzą, jest zajebiście... załączam filmik jakby ktoś chciał. #oswiadczenie #motoryzacja #muzyka #truestory

m4rj4n - Mirki muszę wam powiedzieć że szukałem samochodu dla rodziców pojemność coś ...
  • 9
  • Odpowiedz
@FalseIdeas: no niestety to jest prawda. Z malych aut chca wyciagnac jak najwiecej mocy przy niskim zuzyciu paliwa. Czesci maja swoja granice wytrzymalosci. Lepiej by auto bylo zaprojektowane z zapasem niz na granicy wytrzymalosci.
Tesciowej v70 d5 2,4 tdi (automat) bardzo mnie zaskoczylo. Spalanie w Norwegii srednio 6,5/100 a trasy w NO troche sie roznia od polskich. Non stop gorki, dolki i zakrety. Moja rodzina od lat zakochana w volvo
  • Odpowiedz
@FalseIdeas: na pewno pali mniej niz jakies 1.6 czy 1.8. Na trasie pokazuje mi 5.8 z klima wiec nie jest zle, i oc nizsze, a dla taty na dojazdy do pracy wiecej nie trzeba
  • Odpowiedz
@macq2309: wiem wiem o co chodzi, spalanie moze o 0,1 litra wiekzze a inaczej jedzie, ale tato nie chcial nic wiekszego on sobie spokojnie tym 1,4 dojedzie do pracy, jak ja kupilem sobie golfa II 1.6D to mi tydzien gadal po co mi taki duzy silnik choc on wogole nie jechal XD a co tego silniczka w golfie.to jest fajnie zestrojony ze tak na niskich obrotach do 2,5 tysiaca jedzie
  • Odpowiedz