Wpis z mikrobloga

@CichyGlosZTyluGlowy: Twoja mama wrzuca takie posty na tablice i zamęcza tym swoich znajomych? Niech sobie będą "wyjątkowi" ale dla siebie, a nie pokazując to komu to tylko się da. Denerwuje mnie nie tyle co ich związywanie się, co wręcz chwalenie się tym gdzie tylko się da, jakby to był jakiś powód do dumy( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@MarianSkrzypek: Nie no, masz rację. Jeśli kobieta popełniła błąd i zdecydowała się na dziecko z nieodpowiednim facetem, to teraz powinna być do końca życia sama, w formie pokuty. Dla niej i dziecka, niech guwniak cierpi.

Pomijam już fakt, że to nie musiał być błąd, jest milion różnych powodów, dla których mogła zostać sama z dzieckiem, niektóre z jej winy, niektóre z winy faceta, inne bez niczyjej szczególnej winy. To się zdarza
  • Odpowiedz
@jamtojest: Facet który wiąże się z kobietą posiadającą dziecko jest wyjątkowy. Tak jak dzieci z downem.
Po co wychowywać i utrzymywać nieswoje dziecko i być dla kobiety zawsze tym drugim? Nie oszukujmy się matka będzie zawsze miała na pierwszym miejscu swoje dziecko, to całkiem normalne.
  • Odpowiedz
@Nekron: Widzę, że nie bierzesz pod uwagę tego, że można po prostu pokochać taką kobietę i jej dziecko?

No tak, tak samo np. osoby niepełnosprawne. Po co wiązać się z kobietą na wózku, przecież to tyle problemów i ograniczeń. A jednak są ludzie, którzy wiążą się z niepełnosprawnymi.
  • Odpowiedz
  • 10
@Nekron: Twoj argument to down. W takim razie: po co w ogole zostawac ojcem, przeciez zawsze dla kobiety bedziesz tym drugim. A jak bedziesz mial trojke dzieci - to nawet nie drugim a czwartym...
  • Odpowiedz
@jamtojest: Widzisz, ja rozumiem takie sytuacje naprawdę,tylko wrzucanie takich memów i chwalenie się tym to tak jakbyś napisał
"JAKIS INNY ZROBIŁ MI DZIECKO, ALE TERAZ ZNALAZŁAM SOBIE INNEGO JEST WYJATKOWY BO MNIE POKOCHAŁ I MOJE DZIECKO" No naprawdę jest się czym chwalić, proponuję transparent albo tatuaż na czole
  • Odpowiedz
Wiązanie się z osobą niepełnosprawną to trochę inna sytuacja. Ona nie potrzebuje faceta do utrzymywania swojego dziecka.


@Nekron: A każda samotna matka potrzebuje? Może dobrze zarabia i ma w dupie kasę?
  • Odpowiedz
@Hoob: Żeby to był pojedynczy przypadek to rozumiem, ale takich rakogennych gówien udostępnianych przez samotne mamusie jest milion, ale co ja tam wiem nigdy nie byłem matką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hoob: Mój argument dotyczy nieswojego dziecka.
@jamtojest: Pewnie pisze aplikacje na androida. Na pewno są jakieś wyjątki, ale dla większości samotnych matek nowy facet to bankomat do utrzymywania dziecka. Popatrzcie na facetów ze swojego środowiska którzy związali się z kobietami posiadającymi dzieci. Pewnie większość to mentalne stuleje.
  • Odpowiedz
@MarianSkrzypek: Cytat dosyć prawdziwy bo mało kto sie na to odważy. Nie mniej jednak hejt na karyny co sie nie zastanawiały z kim robiły gówniaka, a teraz płaczą. Teraz przykład mojego sąsiada:

Wszedł z taką dzieciatą w związek mimo iż dziecko nawet nazwiska ojca nie miało, ohajtał sie i dał nazwisko dziecku. Po jakims czasie wyemigrowali w celach zarobkowych, a karyna kopnęła go w dupę. Mogła by go nawet pozwać o
  • Odpowiedz