Wpis z mikrobloga

Nadszedł czas na zmianę mieszkania. Zaraz idę na spotkanie z architektem w sprawie dostawienia ścianki delikatnie oddzielającej aneks kuchenny od pokoju (w sumie ma tam się zmieścić lodówka żeby nie stała w ciągu mebli kuchennych) i kilka dupereli. Jako, że jest to oferta deweloperska i na mieszkanie czekam do końca grudnia to niestety reszta roku będzie polegała na dzióbaniu każdego wolnego grosza żeby wyposażyć ten nowy nabytek...

#mieszkanie #oswiadczenie może trochę #gorzkiezale, ale generalnie #wygryw
Pobierz mazursky - Nadszedł czas na zmianę mieszkania. Zaraz idę na spotkanie z architektem w...
źródło: comment_KWKSPbmAMNx6oQuMSR7qohglhOdTHwWI.jpg
  • 22
@galaxie500: Myśleliśmy o tym, ale priorytetem są dla nas te skrajne pokoje dla dzieci. W tej klatce mamy zamiar urządzić sobie sypialnię. Znajomi mają pokój o niemal identycznych gabarytach i łóżko + jakaś szafa mieszczą się tam od biedy.
@ereswude: Dziecko na razie jedno, ale chcielibyśmy mieć dwójkę tak więc jest to wersja rozwojowa. Wiem, że te 6 m to klatka, ale na łózko sypialne wystarczy a komfort nie ścielenia codziennie kanapy u mnie wygrywa z powierzchnią.
@Tremade: Uwierz mi, że projektanci z łatwością pokonują takie tematy:) BTW blok ma 60 mieszkań i żadne z nich nie ma przewidzianej oddzielnej kuchni - deweloper mówił, że nie projektują takich bo ludzie nie chcą (zapewne ze względu na większą przestrzeń w małych lokalach).
@dwa_szopy: Taki był nasz plan, ale wrysowując ten projekt w skali (korzystałem ze Sweet Home 3D) w takiej konfiguracji nie mam miejsca na stół z krzesłami co było naszym priorytetem No 1. Na szczęście moja nienawiść do aneksów trochę zmalała po tym jak pani od wystroju wnętrz pokazała mi, że można to ładnie i funkcjonalnie zagospodarować.