Wpis z mikrobloga

@danielz_: u mnie tak samo.. wiedzialem ze z dustniem lekko nie bedzie, wiec poczekalem az wtopi seta.. jak wtopil zlapalem go na kursie 3.40.. ale potem mnie mocno nastraszyl broniac piki setowe i chociaz kurs byl mega duzy, juz nie dolozylem bo czulem ze wtopi.. tak czy owak.. caly czas moze wtopic, ale mam nadzieje ze wygra :)
@danielz_: ja go lubie.. ale u niego szansa to zawsze 50/50.. wiec wole jak gra z faworytami bo sa wieksze kursy i wtedy gram go od poczatku.. jak sam jest faworytem jak dzis to wole poczekac az przegra pierwszy set.. ale dzis mnie nastraszyl jak musial bronic 2 pilki meczowe juz w II secie aby wyciagnac na 5-5.. nie mowiac juz o tych co bronil zeby wyciagnac na 5-5 w III..
@danielz_: ok.. juz sprawdzilem.. kolejna runda dla Janowicza, rozstawionego z numerem 5 w tym turnieju, to powinien byc spacer, wiec znowu kursy na niego beda strasznie male.. po tym spacerze powinno byc juz atrakcyjnie bo wydaje sie, ze na drodze stanie Gilles Simon rozstawiony z numerem 2.. i miejmy nadzieje, ze bedzie on troche zmeczony po bratobojczym pojedynku z Roger-Vasselin'em. wtedy Jerzyk ma szanse.. ale nie wieksze niz 50/50 - czyli