Wpis z mikrobloga

#podroze #svlepszeodkobiety #sv1000 trochę #balkany #motocykle #podrozemotocyklem

Dodam jeszcze #1000zdjeczmotocyklem, ale nie zawsze będzie hołdowana zasada tagu, że motocykl na ładnym tle.
Gdzieniegdzie pojawi się też 'pokazmorde' zapewne.

W nawiązaniu do mojego wpisu z zeszłego roku http://www.wykop.pl/wpis/8252140/motocykle-motocykleboners-podroze-sv1000-albania-m/ zastanawiam się czy byłoby zainteresowanie wpisową kroniką zdjęciową z wyjazdu, okraszoną krótką informacją, anegdotką, ciekawostką dotyczącą zdjęcia. Czasem będzie to jedno zdjęcie, czasem jedno zdjęcie plus link do imgura z albumem podobnych zdjęć jeśli taka będzie potrzeba.

W związku z powyższym powstanie tag #bydlackiekroniki.
Zdjęcia będą chronologicznie, choć nie gwarantuję , że wszystko zapamiętałem z tego wyjazdu jak było w rzeczywistości.
Osoby zamazane na zdjęciu to towarzysze podróży, nie pytałem o zgodę na udostępnienie wizerunku więc nie ujawniam. Osoby postronne są zbyt daleko i niezainteresowane, więc ich nie zamazuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

------------------

#1

Pierwsze zdjęcie jakie zostało zrobione podczas wyjazdu było już na Rumunii. Zrobiliśmy jednodniowy skok z #rzeszow do #rumunia, na ile tylko nam światło dzienne pozwoliło, potem zaczęliśmy szukać lokum. Nie mam pojęcia co to za miejscowość, a raczej jej obrzeża.
Hotel był obok stacji kontroli pojazdów, gdzie dogadaliśmy się z właścicielem, żeby nam zamknął na noc motocykle. Ach te stereotypy ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Zdjęcie przedstawia wnętrze stacji i przygotowania do jazdy w deszczu, jedynym dniu w którym padało przez cały okres naszej 10 dniowej podróży. W albumie poniżej widać tył hotelu, frontu nie zrobiliśmy ;|

Album powiązanych zdjęć z pierwotnym:
http://imgur.com/a/K81gB
Bydle - #podroze #svlepszeodkobiety #sv1000 trochę #balkany #motocykle #podrozemotocy...

źródło: comment_kJpRYlZbacHjn8abCFf7ilTX99w6vG2f.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
zastanawiam się czy byłoby zainteresowanie


@Bydle: Ale tutaj nie ma nad czym się zastanawiać! Sam (a pewnie nie tylko ja) z przyjemnością poczytam. Zwłaszcza, że trasa którą robiłeś całkiem fajnie pokrywa się z wyjazdem, który sam planuję (i na razie na planach niestety się kończy) - czyli jak najwięcej czasu w siodle, zaliczyć jak najwięcej państw, wybrzeży no i postawić nogę w Azji :)

W Rumunii przejechana Transfogaraska lub Transalpina
  • Odpowiedz
@Kennedy: A miło słyszeć ;) Wpisy będę robił co dwa dni mniej więcej, atencję trzeba dozować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Takie zasady na przyświecały, żadnych innych planów. O wiele lepiej niż odgórne rezerwacje.

W tamtym czasie (okolice maja) trasa była zamknięta niestety. Jest ogólnie bardzo krótko otwarta.
  • Odpowiedz