Wpis z mikrobloga

Mam na roku dziewczynę, która robi wypasione notatki i zawsze je wszystkim udostępnia. Niektóre osoby tak się do tego przyzwyczaiły, że potrafią mieć pretensje o np. zbyt późne wstawienie ich na fb. A o słowie "dziękuję" nie wiem czy kiedykolwiek słyszały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Naszła mnie ochota na #modelina , więc postanowiłam zrobić coś specjalnie dla niej. I tak powstała Amortencja (etykietę jednak wydrukuję, będzie ładniej), sowa z listem z Hogwartu i sam Harry (tak, uwielbia Harrego Pottera). Mam nadzieję, że się ucieszy :)

#rekodzielo #chwalesie #harrypotter
Nyana - Mam na roku dziewczynę, która robi wypasione notatki i zawsze je wszystkim ud...

źródło: comment_2DSnCwLGYkGMHnPaXuB1l6Evmn9l7y2q.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
@kasik913: zawsze na roku się ktoś znajdzie z dobrymi notatkami tylko trzeba się rozeznać i ładnie poprosić.
U mnie, po pierwszym semestrze było już wiadomo do kogo się zgłosić po prośbie, a na ostatnim roku już sama na maila wysyłała skany :)
  • Odpowiedz
@Nyana:

Niektóre osoby tak się do tego przyzwyczaiły, że potrafią mieć pretensje o np. zbyt późne wstawienie ich na fb. A o słowie "dziękuję" nie wiem czy kiedykolwiek słyszały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To samo było u mnie na roku, dziewczyna udostępniała świetne notatki a kiedy była chora to nawet nie miała od kogo pożyczyć zeszytu (chociaż pewnie i tak nikt nie notował, bo "po co skoro
  • Odpowiedz
  • 0
@Nyana: śliczne te breloczki, ja bym na jej miejscu posikała się ze szczęścia :D to bardzo miłe z Twojej strony, ze chcesz ja docenić. A ludzie z Twojej grupy, którzy się jej czepiają to głupie ciule.
  • Odpowiedz
@Ddddddd: Nie, na pewno byli ludzie którzy notują niezależnie (sam wolę swoje notatki niż czyjeś) ale masa jest takich co poprosisz i zaczną kręcić nosem że nie mają, jak napisze się publicznie prośbę o notatki to zlewka. Ja nie mam problemu z dzieleniem się i co mam to daje grupie. Najgorsze są parszywce co biorą a nic nie dają. Ktoś wrzucił opracowanie na kolosa, 2 dni przed już każdy siedział i
  • Odpowiedz
@Nyana: My mieliśmy na studiach informatycznych taką grupę typów, którzy mieli pretensję o to, że za późno ktoś z naszej grupy wstawił rozwiązania zadań np. z c++ bo oni się tego nie będą po nocach uczyć xD.
  • Odpowiedz
@Muk_Use_Acid: Aktualnie nie sprzedaję swoich wyrobów (chyba że zgłosi się ktoś z pomysłem który wyjątkowo mi się spodoba), jednak coraz częściej o tym myślę bo już nie mam komu rozdawać starych pierdół :D Z eliksirem miałam niezłą frajdę, więc jeżeli chciałbyś felixa, veritaserum, szkiele-wzro lub coś w ten deseń to bardzo chętnie zrobię (wzięłabym 15zł). Jeżeli chciałbyś coś z modeliny to kieruję do @kuki_1988 - polecam wszystkim, robi super rzeczy :)
  • Odpowiedz
@Nyana: Bardzo rzadka umiejętność - żeby tak normalnie, po ludzku za coś podziękować, czy zrobić coś dla drugiej osoby w zamian za jej pomoc, lub nawet bezinteresownie. Prawie każdego dnia spotykam kolejne dowody na to, że ludziom jest to obce. I następuje odwrócenie pojęć. Robi coś dla mnie? Muszę być zajebisty/sta, a nie musi być zajebisty/sta.

Gratuluję ludzkich odruchów i tak trzymaj. To wymierający gatunek.
  • Odpowiedz
@Nyana: To opieprz ich publicznie, żeby się wstydziły popędzać taką osobę i zaproponuj, zrzutę na dobre alko i kwiaty dla tej dziewczyny, bo co by nie mówić notatki zawsze w cenie.
  • Odpowiedz