Wpis z mikrobloga

Równo 4 tygodnie temu kupiłem swoje pierwsze auto, Cordobę Vario. Dzisiaj zaparkowałem, poszedłem do domu, po czym p-------ł we mnie młody, nietrzeźwy kierowca. Jak się pewnie domyślacie było to BMW. Okazało się, że wcześniej skradzione, albo pożyczone (Właściciel twierdzi, że zostawił kluczyki w środku i poszedł do domu. BMW zatrzymało się 30 metrów później na drzewie. Szkoda, że nie zginęli, tylko s---------i ( ͡° ʖ̯ ͡°) . Ciekaw jestem jakie będą schody przy likwidacji szkody... Oto efekt:

#lodz #motoryzacja #samochody #seat #wypadek
2.....5 - Równo 4 tygodnie temu kupiłem swoje pierwsze auto, Cordobę Vario. Dzisiaj z...

źródło: comment_8UEMW0tQBq2LTa0t3wUxEADptUPB7L6r.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@2015: czuj moja sytuacje:
jade do pracy, korek, jeb w tyl dostalem, jakies patole, dzwonie po policje a ci uciekaja, pamietam rejestracje, po miesiacu list ze sprawca znaleziony. Wycena proamy na 800zl, ale typ mowi zeby druga zawolac po zdjeciu zderzaka, no ok. Druga wycena na 50zl, wut.jpg, dzwonie to nie wiedza, odpowiedz na maila:
" Po zleconych oględzinach pojazdu sprawcy i dokumentacji zdjęciowej likwidator techniczny zmienił kosztorys."

Walka trwa
  • Odpowiedz