Wpis z mikrobloga

Widzę pod tagiem #fifaworld ze trochę osób w to gra, zatem mam pytanie. Jakim gracie ustawieniem? Normalnie gram 4-3-3 ale mam wrażenie, że za małe wsparcie mam w ataku. Później grałem na 3-4-3, lecz zbyt dużą ciotą jestem w obronie, i dostawałem sporo bramek, zwłaszcza po kontach. Jedyny plus 343 był taki, że miałem bardzo wysokie zgranie (82).

No i tak próbuje, próbuje, i nie wiem jakie ustawienie wybrać...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tarantulaw2: zależy jak lubisz grać, musisz próbować. Ja grałem 4-3-3 z ofensywnym pomocnikiem, atak ładnie cykał, miałem szybkich skrzydłowych(robben i reus). Z trójką obrońców większej przeszkody dobremu graczowi nie sprawisz, skrzydła leżą. jak lubisz grać środkiem to zagraj na trójkąt z przodu 4-1-2-1-2, polecam duet doumbia, emenike i musa, grałem tak składem z rosyjskiej, mega prosta gra.
  • Odpowiedz
@tarantulaw2: Gra po pewnym czasie denerwuje, szczególnie fatalne serwery, głupi sędziowie, lagi ipt. Sama w sobie nie jest zła i daje frajdę, ale ja za niedługo przesiadam się na PS3 i rozgrywki online na konsoli i raczej już do Fify World nie wrócę [;
  • Odpowiedz
  • 0
@Zielony34: jest denerwująca. Np jak chce zagrać jakikolwiek turniej, to mimo że wygrywam mecz w tej powiedzmy 1/8 finału i tak nie zalicza mi tego (mimo że XP i monety dodaje). Lagi itd. Ale jakoś nie chce mi się wracać do fify 14, tutaj fajne są dla mnie licytacje o zawodników itd. Gdyby jeszcze kontraktów nie było przez które muszę od czasu do czasu kupować te pieprzone paczki byłoby mega
  • Odpowiedz
@tarantulaw2: Mnie się ostatnio pojawił problem własnie z kontraktami i zastanawiam się nad zakupem monet na Allegro za 3zł [; Przesiadam się na PS3 Ultimate Team, bo mam wrażenie, że tam serwery są dopracowane i działają ogólnie dużo, dużo lepiej, co zresztą nie dziwi, bo FIFĘ World masz za darmo na Origin...

Najbardziej denerwują sytuację, kiedy gra nie może się połączyć z przeciwnikiem, jedynym ratunkiem jest ALT+F4 i kolejny mecz,
  • Odpowiedz
  • 0
@Zielony34: tak, paczek nie lubię bo ani razu nie trafił mi się zawodnik który poszedł do pierwszej jedenastki.
Co do meczy on line dlatego ich nie gram, bo też trochę razy musiałem wyłączać gre. Zresztą i przy meczach przeciwko PC musiałem, ale tam przynajmniej nie idą na minus do statystyk.

Co do kontuzji - nie wiem, może dlatego że nie gram online, ale w ogóle one mi się nie zdarzają.
  • Odpowiedz
@tarantulaw2: Ja tylko dlatego ściągnąłem FIFĘ World, bo najbardziej kręci mnie rywalizacja z innymi i rozgrywanie ligi. PS2 wiadomo, wsparcia Multiplayer nie posiada a na PS3 nie miałem wcześniej wolnych funduszy, teraz nadarzyła się okazja kupić nówkę za 450, więc korzystam i przesiadam się z radością na Ultimate Team w 14\15.
  • Odpowiedz
@tarantulaw2: ja długo poluję za odpowiednią okazją [; Nie lubię wydawać pieniędzy bezsensownie, jak niektórzy, którzy walą do sklepu po konsolę za 750zł i rozbijają na dwa lata raty, przez które zapłacą za sprzęt 900zł [; Swoje PS2 wylicytowałem za 202zł, miała jeszcze 3 miesiące gwarancji, w tym czasie średnia cena wynosiła ponad 300.

Jeśli nie interesujesz się grą online, to poszukaj sobie FIFY 13\14 i graj bez problemów, zwiech
  • Odpowiedz
  • 0
@Zielony34: mam fife 14 :) ale tak jak pisałem, lubię bawić się w polowanie na graczy itd. A w 14 juz nie jest tak jak chociażby w 11 ze dawało się odpowiednio "w łapę" i do klubu i zawodnikowi, że można było mieć Messiego w Podbeskidziu.
  • Odpowiedz