Wpis z mikrobloga

Ma ktoś klucz beta na spróbowanie? Warto w to zagrać? Myślę nad kupnem tego start packa żeby dostać betę, ale nie wiem czy warto. Ogólnie w lolu byłem słaby (ale co się nagrałem to moje) i za często człowiek się #!$%@?ł. ~150 zł mogę dać bo pewnie gra wciągnie na xxx godzin, ale nie wiem czy warto tracić czas, poza tym jest bezpłatny lol więc jak nie widać różnicy to po co płacić? Jakieś opinie? Ktoś coś?
#heroesofthestorm #gry
  • 9
@JahMuffin: SC nie znam w ogóle, w HS grałem chwilę, Warcraft był całkiem fajny, ale też nie grałem za długo. Diablo 3 lubię i pogrywam. Więc mówisz, że lepiej nie tykać?
@Vegan: Pakiet jest raczej dla ludzi, którzy wiedzą, że na dłużej zostaną przy Hotsie i kupują skórki oraz wierzchowce. Dużo ludzi hejtuje blizzarda, że zrobił takie coś, ale podliczając kasę za bohaterów, skórki i wierzchowca to cena jest jak najbardziej dobra. Co do gry to jak dla mnie jest warta poświęcenia czasu, bo nie jest to stricte "MOBA" jaką większość zna. Jak miałeś styczność z lolem to z mechaniką postaci dasz
@TheMan: sam nie wiem, ja tylko pod koniec widzę "gg" od nich. Możesz po wciśnięciu Y wybrać jakiś tekst jak w Hearthstone, tylko tyle wiem
@Vegan: Jeśli nie szło Ci w LoLu to w HotS będzie podobnie. Imho poczekaj, aż skończą się beta testy i gra będzie otwarta dla wszystkich, wtedy zadecydujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)