Wpis z mikrobloga

@benzdriver: za kabrioletami nie przepadam. Coupe w odczuciu było w porządku, fajnie przyspieszało i robiło na mnie wrażenie jak każde Volvo z lat dziewięćdziesiątych - pozytywne. W dodatku wygląda jak na Volvo dość nietypowo, inna kwestia że wolę V70.
@benzdriver: jest jeszcze kwestia tego czego wymagasz od samochodu, mój był dla mnie stosunkowo wystarczający. ;)
Volvo C/S/V70 jest wszystkim czego chciałbym w życiu od samochodu na co dzień, wszystko ponad to nie jest mi konieczne do życia.
@benzdriver: no niestety. Nie wiem jak jest na wyspach, ale w Polsce za równowartość £1200 nie kupisz go. Śmiem twierdzić, że ceny tych godnych uwagi zaczynają się od 15 tys. Nie zmienia to faktu, że w tym przedziale cenowym trudno jest znaleźć inne bryki o podobnej charakterystyce. W tamtym okresie, tak wygodne mogły być chyba tylko CLK.
@agresywny_piernik: nie bez powodu kosztuja tyle ile kosztuja. CLK z tego samego rocznika kosztuje dwa razy tyle. Nie pisze zeby hejtowac, tylko to co wynika z moich doswiadczen.
Nie wiem co masz na mysli mowiac 'charakterystyka'. Przednionapedowy samochod o bardzo przecietnej jakosci wykonania. A cabrio to juz w ogole porazka. Za mala sztywnosc karoserii ( bo po taniuchu ) sprawia, ze cala buda drży podczas jazdy ( wpisz sobie 'scuttle shake'
benzdriver - @agresywny_piernik: nie bez powodu kosztuja tyle ile kosztuja. CLK z teg...

źródło: comment_dbQCAyHUI6S4HralaFrb36eilMnKhAzw.jpg

Pobierz