Wpis z mikrobloga

Uwaga #boldupy z mojej strony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ktoś wrzuca na mirko przyrządzone żarcie przez niego - połowa mirków: fuuu nie dobre, za dużo tłuszczu, ja umiem lepiej...czasami mam wrażenie, że niektórzy jedzą ze złotej tacy i tylko kawior.
Ale jak #pizzaportal jebnie promo na pizzę to wszyscy hurrr durr lecą zamawiać, kij że rozerwie dupę w połowie jedzenie drugiej pizzy, ale mmmm jakie to pyszne jakie, to mniam.
#takaprawda
Dziś na obiad rolada i czerwona kapusta z kluskami. Idę jeść. Smacznego wszystkim normalnym Mirkom i Mirabelkom :)

wojtasu - Uwaga #boldupy z mojej strony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ktoś wrzuca na mirko przyrządzon...

źródło: comment_0SJSgGvp4T1TiXVkTs2fI61vL6MDj0UJ.jpg

Pobierz
  • 22
ja odkąd zacząłem sam robić pizze to już nie zamawiam, bo te kupne wydają mi się teraz mega ubogie:)


@Tymitun: Masz rację, domowa najlepsza :) Ale fakt, faktem czasami nam się zdarza zamówić pizzę gdy się nam nie chce robić obiadu (czyt. mamy lenia :D)
@wojtasu: domowa pizza zawsze na propsie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Swoją drogą jedno pytanie - czy pieczarki na pizzy nie przypalają Ci się trochę? Ja zawsze duszę je z cebulą przed nałożeniem na pizze i są ekstra. :D
Swoją drogą jedno pytanie - czy pieczarki na pizzy nie przypalają Ci się trochę? Ja zawsze duszę je z cebulą przed nałożeniem na pizze i są ekstra. :D


@SharpPython: czasami się lekko przypalą ale to rzadkość.
Co do duszenia pieczarek z cebulą to zawsze tak robię jak mam zamiar jeść domowe zapiekanki (ʘʘ)