Wpis z mikrobloga

#coolstory #truestory #zemsta #zemstasmakujenazimno #heheszki ##!$%@?

1. Wróć do mieszkania i zapomnij kluczy
2. Dobijaj się w międzyczasie pisz do "fajnej" współlokatorki
3. Ona wyjechała na dłużej pozostałe dwie siedzą w mieszkaniu i udają, że ich nie ma.
4. Jeździj na drugi koniec miasta za kluczem i to kilka razy.
5. Gdy już uda ci się dostać po kilku godzinach, wchodzisz na chwilę, odłączasz router z kontaktu i zamykasz pokój na klucz.
6. Nie wiesz kiedy wrócisz, czyli będziesz jak ci się zachcę.
7. PROFIT
  • 57
  • Odpowiedz
@integra: Bardzo dobrze. A tak w ogóle to #!$%@? mać, czemu jeszcze tutaj sapią do Ciebie? Trzeba być wybitnym podludziem, żeby współlokatorowi drzwi nie otworzyć xD. Oby moje nowe dwie, które się wczoraj wprowadziły nie były takie same.
  • Odpowiedz
@integra: generalnie w tym momencie, jakbym nie miał neta przez kilka dni, zadzwoniłbym do właściciela mieszkania i powiedział, ze Ciebie nie ma, coś się stało z netem a ruter jest u Ciebie w pokoju, i żeby wpadł, żebym ja mógł naprawić ruter. I Twój plan byłby #!$%@?
  • Odpowiedz
@integra: Ciekawe dlaczego nie otworzyły. Jakie macie relacje? Jak zareagowały na pytanie dlaczego nie otworzyły? Czy też w kobiecym stylu unikacie niewygodnych tematów i domyślacie się, co myśli druga strona?
  • Odpowiedz
@Greed: odpowiedziałem wyżej na takie pytania, wcześniej zaczęły lecieć w kulki mimo upomnień odnośnie drzwi, sprzątania ogólnego oraz zakupów a także "podbierania"
  • Odpowiedz
@integra: To się nie da mieszkać z takimi. Wspólne mieszanie, to okazja poznania świetnych ludzi. A ty zamiast tego masz nerwy i tylko złe emocje. Można się wyprowadzić? Walka z takimi nie ma sensu.
  • Odpowiedz
@Greed: Ja i jeszcze jedna laska mieszkamy tu długo bardzo i nam pasi więc raczej nie zmienimy :P Prędzej one choć jedna powoli zaczyna się już resocjalizować
  • Odpowiedz