Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirkowe szukam programisty stron www. Potrzebuję re-designować swoją stronę, odswieżyć, odnowić. Poza tym potrzebuję pomocy jeśli chodzi o pozycjonowanie. Mam kilka pomysłów na ofensywę w sieci. Chciałabym porozumieć się z kimś kompetentym i doświadczonym. Mimo możliwości rozmowy via interent, preferuję kontakt w realu, dlatego szukam osoby ze śląska. Może być to freelancer prowadzący działalność lub pasjonata z podziemia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wybaczcie jeśli źle taguje, ale nie wiem kompletnie jak tu kogoś odnaleźć i zaproponować współpracę

PS za namową Kolegi ważny dopisek: pieniądze nie grają roli. jestem poważnym przedsiębiorcą i wiem ile kosztują dobre usługi informatycze!

#programowanie #design #praca #informatyka #stronywww #wspolpraca #slask #webdev #webdesign
  • 14
@stoprocent: tyle ile będzie potrzeba. nowa strona może kosztować 1500 -3000. pozycjonowanie zależy od haseł kluczowych. od optymalizacji. od tego ile rzeczy będziemy chcieli zrobić. kampania może mnie kosztować miesięcznie 100 zł, a może i 10 tyś. najpierw chce pogdać z kimś kumatym ( ͡° ͜ʖ ͡°)