Wpis z mikrobloga

@chlopcyajdarowcy: Jakiej wolności? Jak ona została schwytana podczas działań zbrojnych. Boże kolejny polityczny się znalazł siejący ruską propagandę. Ile was z tej biednej Rosji przyjechało na studia do Polskie, co?
@chlopcyajdarowcy: Lol, nie mam prawa pisać o Rosji, że to jest dziura cywilizacyjna świata. Podobna zresztą jak z islamem. Biedni ci Rosjanie, nikt ich nie rozumie. Cały świat się na nich uwziął. Boże, co my zrobimy? :D Na miejscu Rosjan oddałbym Kalinningrad, Ukrainę, Białoruś (spod ich buta), tereny aż po sam Ural i cofnął się do Azji, tam gdzie ich miejsce. W Europie dla nich nie ma miejsca. ;]
@lukaslm: bardzo mi przykro, że nie zrozumiałeś kontekstu mojej wypowiedzi. Rozjaśniam: nie jestem ruskim agentem, nie jestem ruskim studentem. nie płacą mi za posiadanie innego punktu widzenia niż większość użytkowników tej strony. nie interesuje się rosją a konfliktem na wschodniej ukrainie. przykro mi również, że przerosła cię dyskusja na merytoryczne argumenty i musiałeś uciekać w głupkowate wywody (źle to świadczy o poziomie naszej młodzieży). to tyle dla pana. żegnam.
@chlopcyajdarowcy: To nie są głupkowate wywody jak to określiłeś. To jest prawda o Rosji i jej obywatelach. Rosjanie rozumieją tylko jeden argument - siłę. W inny wypadku mamy to, co mamy na Ukrainie. Głupkowate wywody to stosuje taki osobnik jak chemmobile i jemu podobni, którzy na siłę szukają usprawiedliwienie dla Rosji.
@chlopcyajdarowcy: Nie zrozumiesz tego konfliktu jeżeli nie masz pełnego obrazu, za wydarzeniami którymi się tak ekscytujesz stoją poważni ludzie w drogich garniturach, po obu stronach, nie ważne że ich nie lubisz, i tak realizujesz ich plany. Wcale nie musisz mieć angażu w SWR.