Wpis z mikrobloga

Hej górniku! Siądź do komputera po 8-12h dziennie nonstop i powiedz czy to lekka praca.

Jeśli nie pracowałeś jako programista/grafik to się nie wypowiadaj, że to lekka praca.
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@omar_is_coming: ja pracuje jako programista od 10 lat, a wiesz dlaczego trzymam się tego zawodu?
Ze względu na zarobki i pasje też, ale.przede wszystkim żeby nie pracować fizycznie, bo to jest cholernie ciężka praca, w żadnym stopniu nieporównywalna z tym czym się zajmuje.
ps. też mnie denerwują strajkujący bez końca górnicy, ale nie piszcie, że nasza praca jest ciężka bo wprowadzacie w błąd osoby, które nigdy nie pracowały na stanowisku
  • Odpowiedz
Ze względu na zarobki i pasje też, ale.przede wszystkim żeby nie pracować fizycznie, bo to jest cholernie ciężka praca, w żadnym stopniu nieporównywalna z tym czym się zajmuje.


@StefaniukBatory: blabla, to że jesteś ciapą to nie znaczy, że wysiłek jest dla każdego zły. Ludzie sami z siebie biegają 80km na raz, więc czemu niektórzy nie mieliby wybierać pracy fizycznej bo ją lubią? To, że lubisz niszczyć kręgosłup i łapać żylaki
  • Odpowiedz
po co komu niewygodne dane, i co, że palo, palo bo podziemo nie mogo, może jeszcze wejdź w ich sumienie, hurdurowcu


@SynuZMagazynu: czyli mam się nie wtrącać w to, że palą? OK, ale oni pierwsi zaczęli wtrącając się w bezsensowne wydawaniepieniędzy również z moich pdoatków.

Z miłą chęcią zrezygnowałbym z denerwowania się z powodu kolejnej grupy roszczeniowej. Żeby było to możliwe powinni być sprywatyzowani i niech walczą na rynku, a
  • Odpowiedz
nie jestem górnikiem (siedzę na dupie przy kompie przez 8h), ale sama świadomość pracy kilometr pod ziemią, nie dawałaby mi komfortu psychicznego. Te porównania są totalnie z d--y


@macgar: dla niektórych świadomość siedzenia 10h dziennie przed kompem jest tak samo (jeśli nie bardziej) przerażająca, bo nie każdy lubi tak nołlajfić.
  • Odpowiedz