Wpis z mikrobloga

Fakt 1

Jeśli podobasz się dziewczynie, to ona na ciebie patrzy, chyba, że jest speszona - wtedy nie patrzy.

Fakt 2

Jeśli trochę patrzy i trochę nie patrzy, bo jest speszona, to znaczy, że jej się podobasz. To taka gra.

Fakt 3

Jeśli na przykład chodzicie do jednej klasy i ona niby cię zna, ale nigdy na ciebie nie patrzy, to znaczy, że cię kocha, tylko cię testuje. Bądź cierpliwy.

Fakt 4

Jeśli na przykład ona mówi ci: nienawidzę cię #!$%@?, przestań za mną chodzić, daj mi święty spokój!, to tak naprawdę chce powiedzieć: kocham cię #!$%@?, chodź za mną, podoba mi się to. To taki test, musisz go zdać i udawać, że nie interesujesz się nią - to będzie znak, że interesujesz się nią.

Fakt 5

Jeśli podoba ci się dziewczyna i oddałbyś wszystko, żeby ją mieć, ignoruj ją. Dziewczyny są bardzo emocjonalne, od razu prawidłowo to odczytają i w odpowiedzi również będą cię ignorować, należy to oczywiście odczytać jako zachętę z ich strony i ignorować dalej, ale w inny sposób, one zaraz zauważą zmianę i również zmienią swój styl ignorowania. Macie się ku sobie. A, że nie jest łatwo, no trudno, człowiek to nie plastik, ma upchane wnętrze.

Fakt 6

Jeśli dziewczyna nie odbiera od ciebie telefonu znaczy to tylko jedno: że jest aspołeczna. Podobasz się jej, ale nie potrafi odebrać telefonu, bo osoby aspołeczne nie mają wykształconych kciuków. Jeśli odbiera telefon, znaczy to tylko jedno - podobasz się jej, a ona ma kciuki.

Fakt 7

Jeśli jesteś już, jakimś cudem, z dziewczyną, a ona pyta się jak dziś wygląda, to znaczy, że chce z tobą zerwać, ponieważ nie ma dobrej odpowiedzi na to pytanie. Jeśli powiesz jej, że ładnie, to znaczy, że wczoraj wyglądała źle - to niedobrze, jeśli powiesz jej, że co dzień ładnie wygląda, to też źle, bo to znaczy, że ciągle wygląda tak samo, obojętnie co by robiła. Dziewczyny specjalnie zadają to pytanie, gdy chcą zakończyć związek. Przykro mi.

Fakt 8

Jeśli chcesz zostać przyjacielem dziewczyny, bo z jakichś powodów nie interesuje cię uprawianie seksu, ty #!$%@? impotencie, spróbuj porozmawiać z nią o jej wadze. Powodzenia.

#niemoje #ukradzionezfacebooka #rozowepaski #logikarozowychpaskow #heheszki #takaprawda #podrywajzwykopem
  • 54
  • Odpowiedz
Fakt 2

Jeśli trochę patrzy i trochę nie patrzy, bo jest speszona, to znaczy, że jej się podobasz. To taka gra.


@tuhna: albo ma zeza
  • Odpowiedz