Wpis z mikrobloga

@valdman: niestety tak, z tego co pamiętam to w listopadzie przestali wracać kupony, po tym jak janusze zaczęły zgłaszać refundy z dupy, tylko po to żeby dostać zwrot kuponu (i pewnie oszczędzić te 3,5zł) Wish nie pytał się kitajca o nic tylko zabierał kasę.
@don-xia kiedyś pisał że 30% to refundy...
@valdman: ludzie cieszcie sie ze hajs zwracaja bez potrzeby zmudnego walczenia o niego
az sie dziwie ze zwracaja jeszcze, bez zadnego problemu, bo pewnie wiekszosc refundow idzie na ludzi ktorym wszystko dziala jak nalezy ale cos pokombinuja zeby zwrot dostac
kazdy moj refund wygladal tak, ze jedna wiadomosc z opisem sprawy i zdjeciem o co chodzi, lub jak sie nie dalo - to zdjeciem przedmiotu i w ciagu kilku godzin dostawalem
@valdman: @sdik: Nie oddają kuponów, bo po prostu jakby zwrócili kupon to byłby i tak już nie ważny ze względu na ich krótki termin ważności. Kiedyś kupony były ważne parę miesięcy to jak ktoś dostał w tydzień paczkę to zwracali też kupon.
@Nivis: Tak było kiedyś, owszem, ale ostatnio coś kupiłem, po paru minutach znalazłem w lepszej cenie z przesyłką za 1$, anulowałem zakup i kupon nie wrócił (pomimo że był ważny). Teraz po prostu nie zwracają bo nie i już