Wpis z mikrobloga

@AnsuzSowilo: spawaczu zapytanie mam ci ja do Ciebie. Inwertorówke do domowych pół-pierdów spawalniczych poleć z Allegro. Wiem ze automat albo besterka sa OP ale do domu raz na miesiac to ja takiej wajchy za worki cebuli nie potrzebuje.
@szaremyszki: Ja #!$%@? transformatorówą z lidla za 180zł i zwróciła się po jednej robocie. Mimo wszystko spaw idzie #!$%@? i trzeba szlifować i spawać po 2-3 razy (#!$%@?łem 2 stoły i 3 stojaki pod silniki). Cały czas #!$%@?łem w blacharce migomatem. Elektroda to dla mnie abstrakcja, ale pomyślałem że lepiej #!$%@?ć 500zł na elektrodówę i 2,5tys na jakiegoś #!$%@? tiga. Wołam ssającego penisy żeby sprostował
@baba_by_sie_jednak_przydala: i o taka opinie mi chodzilo . Czyli jakbym kupil toto co powyzej to bede panisko ? :D Tysia nie chce wydawac bo az tyle nie bede dlubal. Poprostu potrzebuje miec jakis diwajs w domu ktory ogarnie to czego nie dam zrobic lutownica :) Np ostatnio #!$%@? mi sie ...zawias w futrynie drzwiowej w bloku . I co ? Mam pruc dwa pokoje zeby wymieniac futryne ? Pozyczonym sprzetem obsmarkalem
@szaremyszki: kolego, może nie pytany ale odpowiem. Kupiłem ojcu 3 lata temu na imieniny po przewertowaniu sieci Dedrę desi201 w Castoramie w promocji za coś koło 500zł. Spawarki w domu nie było bo ojciec się w robocie naspawał więc w czasie wolnym nie chciał patrzeć na spawanie ale co to za spawacz co fuchy nie może zrobić i musi spawarkę pożyczać. No i po prawdzie mówiąc mi by się nie raz
Pobierz
źródło: comment_MjppRucEqBGQzgM4abr8bpdNKqbfMzXM.jpg