Wpis z mikrobloga

@Insine: Tacy wielcy patrioci, a nie potrafią używać własnego języka.
ściągę, nie ściągę.
Chociaż rozumiem, że to za trudne dla narodowca i nie może wejść do jego łysej pały.
  • Odpowiedz
@Insine: Widzę, że albo nienawiść do środowisk patriotycznych tak zalewa mózgi jadem, że najprostszy obrazek jest zbyt trudny do zrozumienia. No chyba, że to taka pokrętna #lewackalogika i szukanie nawet najbardziej absurdalnego argumentu aby napluć w twarz drugiemu człowiekowi.

Tak czy siak spieszę z tłumaczeniem:
Obrazek wyśmiewa propagandę organizacji takich jak "Nigdy więcej", która szkoli m.in. policjantów i na szkoleniach tych symbole narodowe jak również legalne symbole organizacji, stowarzyszeń narodowych i
  • Odpowiedz
@Hadzi : Moim zdaniem chodziło o to, że lewica przedstawiona na obrazku porównuje flagę polski do swastyki a nie twórca obrazka. I przedstawia że takie myślenie jest żenujące. I tu raczej nie chodzi o to dlaczego pałują za swastykę(jak najbardziej słuszne), tylko bardziej za to czemu godło polskie i inne patriotyczne znaki są po tej złej stronie.
  • Odpowiedz
@Insine: Chciałem to tylko tu zostawić. Po tych bzdurach co powypisywali stwierdzam, że nie są partnerami do żadnej dyskusji.

@ColorAlfons: To jest oczywiste dla każdego z IQ powyżej 70. Nie chce mi się wierzyć, że trzeba to tłumaczyć komukolwiek potrafiącemu korzystać z komputera ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Insine: Ludzie twojego pokroju zawsze będą tak to postrzegać, bo żyją w wyimaginowanym świecie napędzanym nienawiścią.Przejrzyj na oczy , dorośnij emocjonalnie i zacznij myśleć samodzielnie ;)
  • Odpowiedz
@Hadzi: Czy Twoim zdaniem nic nie łączy UE, pacyfki, tęczy z Che i symbolami ZSRR? Polecam w takim razie zapoznać się z hasłem "Maj 1968" na wikipedii. Zobaczysz w jakich instytucjach pracują dzisiaj ludzie, którzy stali z flagami komunistycznymi na placach Paryża.
  • Odpowiedz