Wpis z mikrobloga

@lechwalesa: Panie Prezydencie. Nie wrzucił Pan tylko postanowienia z dnia 29 sierpnia 2014 roku Sądu Okręgowego w Gdańsku Wydział XVI Cywilny Odwoławczy.
Dla ułatwienia wrzucam tutaj jego treść. Jako, że nie jestem żadną ze stron w sprawie nie mam dostępu do oryginałów akt, jednak potwierdzenie treści może Pan znaleźć na stronie IPN: http://ipn.gov.pl/wydzial-prasowy/media-o-ipn/2014/przeglad-mediow-9-pazdziernika-2014 - punkt trzeci od końca
Ale chyba Pan pamięta, że przegrał Pan tę sprawę?

Sąd Okręgowy w Gdańsku
@lechwalesa: Tak swoją drogą skoro pan tak walczył z poprzednim systemem to dlaczego skończył wojsko ze stopniem kaprala (bo to dość w wysoki stopień wojskowy jak na człowieka po zawodówce) ? Znam wielu ludzi, którzy byli niepokorni wobec ówczesnej władzy ludowej i wielokrotnie za tą właśnie niepokorność przedłużano im służbę wojskową... i ciezko im było skończyć wojsko nawet ze stopniem szeregowego... Myślę, że pańska wypowiedź dla pewnego serwisu internetowego mówi wiele
@lechwalesa: Poza tym, Panie Prezydencie. Wszystkie dokumenty zamieszczone przez Pana zostały utworzone po 2000 roku, po Pańskiej kadencji Prezydenta RP, kiedy z racji pełnionego urzędu miał Pan dostęp do archiwów IPN. Czy to Pan zniszczył dokumenty o TW Bolku? Dlaczego tak bardzo bał się Pan zmian lustracyjnych, że doprowadził Pan do obalenia legalnego rządu Jana Olszewskiego?