Wpis z mikrobloga

@cantona83: jeśli Cię stać, to przejdź z psem na BARFa, jeśli nie, wybierz karmę bezzbożową. Zboża mają wysoki IG i są węglowodanowymi zapychaczami.
  • Odpowiedz
Royal diabetic


@cantona83: składnikowo nie wygląda to najgorzej, ale imo wciąż za dużo węglowodanów. Co tam jest? Mięso [nie wiadomo ile %] i dalej? zboże, zboże, zboże, celuloza, oooo w końcu dalej coś mięsnego, węglowodan, węglowodan, znowu trochę mięsa, w końcu odrobina oleju .. i dalej mi się nie chce analizować.
Powiem tak - cukrzycę się leczy dietą, która nie podnosi poziomu cukru we krwi. Lekarze zalecaję na ten przykłąd
  • Odpowiedz
@cantona83: CO?! 200zł za taką kupę? o_O Tyle, a nawet odrobinę mniej kosztuje dobra bezzbożówka, no bez przesady..
Strona wygląda ok, tylko musisz pamiętać, żeby mięso było z dobrego źródła, w końcu dajesz psu surowiznę, więc jakieś świństwo z tacki z Biedronki nie jest najlepszym pomysłem. Teraz w innym wątku wkleiłam to: http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/acana_karma/acana/132569 to sobie popatrz na skład i jego jakość, tu nawet nie ma co porównywać do Royala. Teraz
  • Odpowiedz
@matra: powiem Ci tylko jedno: Dziękuję za wszystko:) ,kolejny raz społeczność mirkowa nie zawiodła.
Od jutra zabieram się za układanie diety, postaram się ją odpowiednio zbalansować.
W razie czego pozwolisz że zwrócę się z pytaniem?
  • Odpowiedz
  • 0
@fuurikuuri: w moim przypadku pies stracil siły, chęci do zabawy, zrobił się ospały. Podejrzenia padło na zatrucie czymś co mógł zjeść na dworze. Po zbadaniu krwi - cukrzyca.
  • Odpowiedz