Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Maxxtom: myślałem i ja o braku tej krwi na ścianie, czy grube zimowe ubrania mogą mieć wpływ na brak takich śladów ? dziwna wysokość od gruntu tych śladów no chyba ze założyć że strzelali do siedzących (na filmie jeden z leżacych sie jeszcze rusza)
nie jestem ekspertem, ale wydaję mi się, że gdyby zostali zastrzeleni to na ścianie byłyby rozbryzgi krwi.


@Maxxtom: Również nie jestem ekspertem, ale życie to nie Hollywood. Pooglądaj trochę strzelanin w USA, a zobaczysz że nie widać jakiegoś mega rozbryzgu krwi na ścianach i chodnikach - spodziewałbym się raczej czegoś co widać na zbliżeniach.

i filmowaliby swoje zbrodnie? seems legit


@gangsteris: Mało "głupich" nagrań i fotek publikowali? Poza tym sam
@maniac777: dziury są w dość dziwnych miejscach, też na nagraniu na to zwróciłem uwagę, ale według mnie to są ślady po wcześniejszych walkach.
Całkiem możliwe, ze właśnie w tym budynku się bronili, sa tez ślady wyżej
@Teatt2: Nie wiem czy w tym budynku się bronili, ale z jednej strony okno nad nimi zdaje się być całe, a z drugiej akurat odpryski na wysokości i w miejscach w których mogli siedzieć ci leżący zdają się być o wile większe niż te inne... tak jakby powstały od strzałów z mniejszej odległości. Poza tym mapka blogera sugeruje, że to nagranie pochodzi z miejsca oddalonego od blockpostu.

ja tam nie widzę
Zresztą... ile krwi może wylecieć z drugiej strony z dziury po pocisku 5.45mm?


@maniac777: zobacz jakie tam są wielkie dziury. Nawet jeśli to był mały kaliber to strzał musiałby być z małem odległości. Nie bardzo chce mi się wierzyć, że nie byłoby krwi.