Wpis z mikrobloga

@jamtojest: >Trzeba dograć sezon, #!$%@?ć wszystkich i zacząć od zera.
Boję się że za rok będziemy mówić to samo, ale wciąż mam złudną, niczym niepodpartą nadzieję że to tylko powtórka z lat 96-98...
@jamtojest: jak wszystkich wyjebią, to kogo wezmą? Milan nie ma aż takich słabej kadry, jak wskazują wyniki, ale chyba nie może sobie pozwolić na to, by zrobić totalne przewietrzenie w szatni. Potrzebują po prostu kogoś jak Simeone, kto z tego materiału jaki ma będzie potrafił coś wzniecić. Pytanie tylko czy ktoś taki istnieje.
@Murzinio: Rok temu Galliani był na wylocie i go broniłem. Minął rok, jest gorzej. Trzeba było go wywalić, brać Maldiniego i Sogliano.

Żeby było śmieszniej, Braida został podobno dziś dyrektorem sportowym Barcelony. Ten Braida, który wtedy został kozłem ofiarnym. Ten sam, który sprowadził do Milanu Kakę.

@RoHunter: @goolejador: Wywalić trzeba nie piłkarzy, a zarząd. Paru piłkarzy też, ale przede wszystkim powinien przyjść myślący dyrektor sportowy i porządny trener. Kadra
@jamtojest: skład jak na Serie A nie jest zły,mogliby zrobić trochę porządku,wywalić kto niepotrzebny,zatrudnić jakiegoś porządnego trenera i powinno wszystko grać.Ale znając życie zakontraktują jakiś odpad pokroju Torresa zamiast wzmocnić obronę i będzie kolejny sezon bez europejskich pucharów.
@jamtojest: Jak kadra dobra to czemu wyniki takie #!$%@?? Milan zbiera odpady z innych klubów i tak jak mówiłem to wielokrotnie tutaj: można w ten sposób wyłapać perełki jak Lopez czy Menez. Ale nie da się na tym oprzeć budowy drużyny.

Żeby osiągać sukcesy musisz mieć ludzi głodnych sukcesu, na fali wznoszącej, którzy tych "spadających" zainspirują, zmotywują do walki. A w Milanie takich nie widzę. Nawet El Shaarawy spuścił z tonu.