Wpis z mikrobloga

Było o dziecku lesbijek, które nie może dostać polskiego obywatelstwa, to teraz dzieci gejów:

W Polsce z procesu adopcyjnego eliminuje się pary gejowskie i lesbijskie, w Wielkiej Brytanii – eliminuje się homofobów.

problemem okazało się uzyskanie dla chłopców polskich paszportów. Jacek: "Nie było opcji, żebyśmy figurowali jako rodzice naszych synków. Trudno. Nie będą mieli polskich paszportów. Będą obywatelami Wielkiej Brytanii."


Oddajmy na chwilę głos wykopkom:

Hurr durr! Polaki emigrują! Zatrzymać emigrację! Polska wymiera! Chcemy repatriantów! Dzieci się nie rodzą!

Coo?! Geje na emigracji chcą, żeby ich dzieci byli Polakami? Zakopać! Gdzie ich matka? Dobrze, że Polska ich nie chce! Niech ich lewaki z Anglii zabiorą! Lewacka logika wypełniła im dokumenty! Faszystowska, niepoprawna politycznie natura zadecydowała, że geje nie rodzą dzieci!


Całość z FB Repliki:

Jacek i Andrzej Kacprzak-Kubińscy są razem od 6 lat. Od 5 lat mieszkają w Wielkiej Brytanii. Od prawie 2 lat są ojcami. Adoptowali dwóch synków – 6-letniego dziś Adama i 4-letniego Brandona. Związek partnerski w najbliższym czasie zamienią na małżeństwo.

Specjalnie dla „Repliki” opowiadają o życiu w Wielkiej Brytanii, o procesie adopcyjnym i o swoich synkach.

Andrzej: "Jak jesteś gejem i dorastasz w Polsce, to opcję „rodzicielstwo” po prostu wyrzucasz z głowy. Nawet tego nie rozpatrujesz. Człowiek się godzi z tym, że nie będzie ojcem, bo nie ma wyjścia. Dopiero tu zobaczyłem, jak ten polski świat cię ogranicza, jak robi z ciebie kogoś drugiej kategorii, kogoś mniej wolnego, niż reszta. I sam w te buty wchodzisz. Tu na paradzie w Brighton widzieliśmy anonse agencji adopcyjnych zachęcające pary jednopłciowe do adopcji! Na ostatniej paradzie sami reklamowaliśmy „naszą” agencję."

Jacek: "Osiągnęliśmy stabilność i stwierdziliśmy, że możemy zadbać nie tylko o siebie. Już się wyszaleliśmy, trzydzieści parę lat to chyba jest dobry wiek na ojcostwo. A że jesteśmy gejami… no i co z tego?"

Jacek: "Jedno ze standardowych pytań testowych, które nam zadano, brzmiało: „Jak byś zareagował, gdyby dziecko w przyszłości zrobiło coming out?” Pracownik socjalny - nasza prowadząca, która je odczytała, uśmiechnęła się i powiedziała: „Panowie chyba nie mieliby z tym problemu, tak?” Ale też zapytano nas, jak wyjaśnimy dzieciom, gdy zapytają, jak powstała nasza rodzina – o co chodzi z tym, że u jednych dzieci jest mama i tata, a u innych – tata i tata, albo mama i mama. (…) Kilka razy byliśmy na kempingach z innymi tęczowymi rodzicami. Mamy znajome tęczowe rodziny w Brighton i w Londynie. Chłopaki widzą, że inne dzieci też czasem mają dwóch tatusiów albo dwie mamusie. Ważne jest, by nie robić z tego wielkiej sprawy. Wychowawczyni Adama opowiadała, że mieli lekcję o rodzinie i Adam podobno powiedział, że ma najfajniejszą rodzinę na świecie. U Brandona w zerówce na ścianie wiszą portrety rodzin wszystkich dzieci. W samym środku – my. Jego wychowawczyni wie o nas, wiedzą też inni rodzice."


#neuropa #4konserwy #antyneuropa #emigracja #homoseksualizm #prawackalogika #bekazprawakow #patriotyzm #homofobia
  • 15
  • Odpowiedz
@GangrenaM: Czekaj, czekaj. Coś mi się wydaje, że to raczej działa tak, że im mniej będzie gejów, tym większa szansa na zwiększanie, czy utrzymanie populacji( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
  • 8
@novyr9: Jak ma ubyć gejów i jak w tym pomaga odmawianie im różnych praw?

zwiększanie, czy utrzymanie populacji

Osoby homoseksualne nie są bezpłodne. W przypadku gejów można skorzystać np. Z surogatki.
  • Odpowiedz
@GangrenaM:

Oddajmy na chwilę głos wykopkom:

Hurr durr! Polaki emigrują! Zatrzymać emigrację! Polska wymiera! Chcemy repatriantów! Dzieci się nie rodzą!


Skoro to przytoczyłeś - znaczy że jest związek między tym tekstem co przytoczyłeś o obywatelstwu dla dziecka, a tym "głosem wykopka".
  • Odpowiedz
@GangrenaM: No właśnie... przecież o tym napisałem? Napisałem że nie masz pojęcia co piszesz, bo nie wykazałeś tym co przytoczyłem żadnej hipokryzji, bo dzieci gejów których jest +-0,00000000000001% nie są istotni w sprawie:

Hurr durr! Polaki emigrują! Zatrzymać emigrację! Polska wymiera! Chcemy repatriantów! Dzieci się nie rodzą!


Więc gdzie tutaj hipokryzja? Byłaby gdyby ten ktoś pisał by dać obywatelstwa dzieciom gejów, a potem pisał - hurr durr dobrze że nie dali.
  • Odpowiedz
  • 1
@Loloman:

nie wykazałeś

Chyba specjalnie nie rozumiesz, co czytasz.

Polaki emigrują! Zatrzymać

A potem

Dobrze, że Polska ich nie chce: Niech ich lewaki z Anglii zabiorą!


To nie ja wykluczam ludzi, bo w mojej ocenie są mniej Polscy.
  • Odpowiedz
@artpop: już #!$%@?ąc od wypaczonego modelu rodziny jaki będą miały wpojony to niepodoba mi się egoizm gejów, którzy nawet nie zastanawiają się, jak te dzieci będą traktowane przez inne dzieci. Bo polityczną poprawność można wpoić dorosłym ale dzieciaki potrafią być okrutne i szczere.
  • Odpowiedz