Wpis z mikrobloga

Dostalem dzisiaj #miband z gearbast, najpierw sciagnalem miopaska, jednak jakas stara wersja wiec zainstalowalem oryginalna apke od xiaomi 1.1.961, uzywam z motog 1gen (android 4.4.4), problem jest taki, ze nie wibruje na sms (aplikacja go sms pro) i nie wibruje jak przyjdzie mail (zwykla aplikacja "gmail"), wibruje przy dzwonieniu i na budzik, jakies pomysly? Wlaczone w opcjach zeby wibrowalo przy powiadomieniach :(
  • 14
@radomt: wedlug mnie kazda jest "tweaked", bo w oryginalnej sa nadal krzaki po chinsku, a notification pozwala na wybranie wlasnie innych aplikacji do ktorych bedzie wibrowac ;)
@radomt: @KAROO: tweaked = przetłumaczona. Notification to przetłumaczona + dodana opcja włączenia notyfikacji z każdej aplikacji, np apki od sms, fb, tindera czy czego tam chcecie. Dla każdej apki można ustawić ilość mrugnięć / wibracji i kolor diody.
@radomt: nie ma wpływu na telefon. Ja nie odczułem w ogóle spadku wydajności baterii telefonu. A BT mam włączony cały czas od 2 miesięcy. Bardzo fajna sprawa ten ficzer Low Energy w BT 4.0 (dlatego opaska wymaga BT4.0 i androida 4.4)
@Lanc: powiedz mi jak zmienic godziny w ktorych to wibruje, wstaje raczej po 10tej, a od 7mej mi machalo tak reka, ze musialem to zdjac i schowac (,) jak wejde w powiadomienia aplikacji to sa godziny od 7 do 23 ale ni cholery nie da sie ich ruszyc :(
@KAROO: kurde ta ostatnia apka wymaga jeszcze wiecej dostepu do telefonu niz ostatnio, nawet ma dostep do wybierania numerow telefonow.. chyba jednak zostane przy poprzedniej wersji, a apke w koncu jakis rusek robi wiec nie mozna mu ufac ( ͡° ͜ʖ ͡°)