Wpis z mikrobloga

@franekfm: spoko, ja nie atakuję, sam jak usłyszałem, że jak Korwin powiedział, że mają zrzeszać ludzi, którzy chcą kary śmierci a niechcą obniżki podatków, to aż się wzdragnąłem. Bo bez przesady. Ale z drugiej strony ja nie jestem aż tak bardzo wolnorynkowy, żeby np. prywatyzować całkowice służbę zdrowia. Aczkolwiek uważam, że w KNP pozostali prawidziwi ideowcy, trochę ludzi nie lubiących Wiplera i część tzw. rządzącego betonu, która po prostu
  • Odpowiedz
@mddx: grupa targetową KNP nie jest większość, która jest socjalistyczna więc i tak na KORWiN nie zagłosuje. Zawsze im coś nie będzie pasować. Inteligentna mniejszość też nie zagłosuje na KORWiN bo to takie jedno wielkie nie wiadomo co – a na KNP już i owszem bo i tak nie ma za bardzo kogo głosować.
Jest partia libertariańska i partia republikańska ale coś mnie mówi, że tutaj będzie koalicja z KNP
  • Odpowiedz
@Myrten: rozumiem, że ekonomia ch… i ssie z połykiem???

Pierwsza lekcja ekonomii jest katorgą dla większości przyszłych polityków.
Pierwsza lekcja polityki uczy, że można odrzucić zasady ekonomii.
Druga lekcja polityki to zarzucenie kapitalizmu na rzecz socjalizmu, który łatwiej
  • Odpowiedz
@franekfm: Korwin lewak :) Masz trochę racji, sam póki co czekam jaki będzie program partii. Jeśli to będzie coś jak projekt reformy CAS to ja to popieram, bo uważam, że to jest realne moim zdaniem. A Korwin będzie gwarantem tego, że nie zrobią odpału jak Platforma i nie cofną się w reformach, niestety tylko do niego mam zaufanie w tych sprawach. Ciekawe co piszesz, w sumie libertarianie powinni faktycznie prędzej
  • Odpowiedz
A Korwin będzie gwarantem tego, że nie zrobią odpału

@mddx: cytuję: partia ma się prowadzić sama, co ma do tego prezes
gwarancja w ch…
to tak jakby właściciel sklepu powiedział, że pracownicy są od roboty i on się tam nie musi pojawiać. Pracownicy na pewno będą uczciwie pracować na właściciela.
  • Odpowiedz
@franekfm: i właśnie po to jest potrzebny Przemek, bo jest dobrym organizatorem, trochę organizacji powołał do życia i jakoś działają. Przemek ogarnia partię, a Korwin mam nadzieję póki co będzie dalej twardy np. w cięciu biurokracji, kosztów, podatków itd.
  • Odpowiedz