Wpis z mikrobloga

@Cash1337: u mnie to byla decyzja z godziny na godzinę, widziałem ze kolezanka sprzedaje, wiedzialem ze nic nie ukrywa, jezdzila nim 3 lata, az zal bylo nie wziąć. Zobaczymy tylko jak z komfortem bo 193cm wzrostu moga kolidowac :-P
@ketiow: jeśli serio wyśmiewasz 500cc jako 1 motocykl, bo ktoś ma zdrowe podejście to nawet mi Cię nie żal.. mi za 80 km stuka 50.000 km spędzonych na motocyklu i do tej pory nie czuję się na litra, a jeżdżę praktycznie tylko sportami 600cc ;)
@wachowsky: ja też 21 lvl w tym roku i głupi byłem bo mogłem w ostatniej chwili na kat. A się zapisać a tak to dupa, do 24 lvlu będę musiał czekać. Dlatego na wiosne kupuje 125 tak zeby bez prawka śmigać i się szkolić.
@wachowsky: wlaśnie kolego, jak to jest z tym wzrostem? Mam 190cm i jak oglądam te pięćsetki to mam wrażenie ze będę wyglądał conajmniej niepoważnie :D Na sezon robie prawko i rozglądam sie za Dominatorem ze względu właśnie na wysokość siedziska. Pozdrawiam ^^
@drzewko94: zdawałem w listopadzie, po 2 godzinach na placu i 4 po miescie, tak zimno bylo ze nie dałem rady jezdzić , po drugie czułem się gotowy i dogadałem się ze znajomym kursantem, że chcę przyśpieszony egzamin. Trafiłem na największą kosę, zdane za pierwszym :) koszt 670zł, warto było bo teraz kazdy kumpel żałuje.
@superhace: Po pierwszej przejażdżce nie czułem dyskomfortu, zobaczymy po trasie ;p
@wachowsky: gratki! Jakieś 10lvl mniej tez kupiłem gs500 na pierwsze moto! Jestem z rataj mirku także możemy kiedyś wypić bro :) i smignac na jakiegoś tripa. Ja smigam aktualnie vstroma 1000
@kukaszr: to nie jest tak, że ja szydze z kierowców małych motorków. Tyle, że to właśnie motorki, nie motocykle. Wiesz po czym to poznać? Motorek jest plastikowy i słychać to gdy pierdzi. Motocykl ma zaledwie jakieś randomowe elementy plastikowe, i brzmi jak motocykl.
@Fagaldo_Antonio: Ciężko stwierdzić, faktem jest,że inaczej patrzy się na faceta na R1 niż na faceta na GS, ale wg mnie motocykl to motocykl. Kompleksów nie mam, jak się spodoba (a już się spodobało) będzie większe moto ale najpierw doświadczenie.
@camar0: O co ty się spinasz? Jak stałem z innymi motocyklistami na różnych miejscówkach, to nikt nikomu nie wypominał motocykla, ale jak podjeżdżał koleś z BMW 1300, to było wiadomo kto ma najlepszy motocykl. Ja ze swoim hornetem 600 tam byłem jak dzieciak na skuterze. Można się spinać o wielkość silników, ale tym GS 500 to możesz po bułki do sklepu jeździć, a BMW z ponad litrowym silnikiem możesz pół Europy