Wpis z mikrobloga

#moderacjacontent mogę teraz świadomie napisać, że jesteście śmieszni.

Skasowali znalezisko z Donbasu
http://www.wykop.pl/link/2361650/najnowsze-obrazki-z-donbasu-film-mocny-18/

Ostrzeżenie: W naszym serwisie treści drastyczne są zabronione. Pamiętaj, że wrzucanie takich linków i zdjęć grozi zablokowaniem konta.


To po chu... jest te 18+ jak nie na drastyczne sceny?
Was poważnie poje...
#ukraina #ukrainainfo #donbas #wojna #rosja
Pobierz AirCraft - #moderacjacontent mogę teraz świadomie napisać, że jesteście śmieszni.

...
źródło: comment_zQjBRIFkmYwmEPNfkAkcc2eT0YWQqbXn.jpg
  • 49
@HorribileDictu: te "trupy z dziurami w głowie i wypływającym mózgiem" to element świata, nie czyjaś chora fantazja. każdy z tych trupów to zwłoki człowieka który kiedyś miał swój umysł i uczucia. udawanie że nie istnieją tego nie zmienia. takich filmów i zdjęć powinno być moim zdaniem jak najwięcej, właśnie ze względu na to że zapadają w pamięć bardziej niż suche statystyki o ofiarach. może niektórym z debili piszących o usprawiedliwionych wojnach
@HorribileDictu: sugerowanie że w ogóle przeczytałem regulamin, jeszcze do szczętu mnie nie powaliło. ale ktoś tam wyżej wklejał jakiś fragment pod którym stało że pod +18 wrzuca się też "bójki, krew, operacje". ten filmik pod to nie podpada? czym wizualnie różni się człowiek rozczłonkowany przez pocisk artyleryjski od człowieka rozcietego skalpelem przez lekarza? czym w obu sytuacjach różni się zawarta w nim krew? ale whatever, chcesz to zgłaszaj internetowa szeryfko.