Wpis z mikrobloga

a mnie to cieszy że głosujecie na tą niedoszłą aktorkę/dziennikarkę/ekspertkę/europosłankę. Im więcej głosów ona dostanie tym więcej głosów straci Komorowski dzięki czemu będzie druga tura Komorowski vs Duda.


@pss8888: Z tą Ogórkową żartowałem ale faktycznie rozważałem oddanie na nią głosu. Ale nawet jeżeli dojdzie do drugiej tury chociaż zgadzam się z @PasozytZawiadaka:, że to mało prawdopodobne to Duda i tak nie wygra wyborów. Na Komora odda wtedy głos lewica, centrum
Ty nie byłeś czasem palikociarzem? No i minus za niepopieranie wolnego rynku ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@bruceivins: Jestem nadal dlatego pisałem o Januszach ( ͡° ͜ʖ ͡°), których mogę poprzeć w pierwszej turze bo wiem, że żaden z nich nie wygra :D. Oczywiście popieram nadal wolny rynek ale wydanie krulowe do mnie nie przemawia. Wiplerowe już bardziej ale Przemuś to zaś większa konserwa
ale jakby Janusz Palikot dostał się jakimś cudem do drugiej tury głosowałbyś na Komorowskiego?


@bruceivins: Wiesz co ciężko mi powiedzieć. Z jednej strony cenię Janusza za to co w życiu osiągnął szczególnie na polu biznesowym ale także szanuje za pomysły polityczne(nie każde bo do dzisiaj mam mu za złe pr'owy skręt w lewo w stronę Ikonowicza). Z drugiej co raz częściej zrażam do niego i mam wrażenie, że politycznie się wypalił.