Wpis z mikrobloga

Napiszę wam o wyższości #ios nad #android

Od roku używam #iphone 5s, ale mam też telefon z Andkiem, kiepski bo kiepski, ale jest. Alcatel X'POP 5035D żaden haj end, potrzebowałem kiedyś i leżał kurząc się w szafce. W tym tygodniu postanowiłem zamienić iPhone na tego X'POPa i Android udowodnił, że w sytuacjach kryzysowych nie zdaje egzaminu.

Jest pewne rutynowe zajęcie w moim życiu, zazwyczaj raz dziennie udaję się w pewne miejsce, gdzie najogólniej mówiąc chwilę sobie siedzę i wychodzę :). Zazwyczaj w owym siedzeniu towarzyszy mi układanie pasjansa. W dniu dzisiejszym jak każdego innego dnia: poszedłem, wyciągnął telefon, odblokowałem, włączyłem pasjansa... No i tu się pojawił problem. Ów pasjans się włączał, włączał i włączał. W końcu się włączył, ale ja już musiałem wychodzić.

Zaraz mi #bojowkaandroid napisze hur dur, #biedafon to się zacina. No, ale ludzie pasjans to się powinien na każdym telefonie uruchomić bez problemu, to nie jakaś zaawansowana gra 3D full HD.

Wracam więc do iPhone, może będę musiał wgrywać pliki przez WiFi, a nie przez kabel USB jak będę u kolegi (oh noes!), ale chociaż działa.

#bojowkaios #noelo #gorzkiezale
  • 18
@spudrospadreebin: no urwa nie moge bluetoothem wyslac zdjecia jak normalny czlowiek z honoru krwi i kosci, wifi nie ma bo jestem w autobusie ztm, to teraz kuwa zakladaj konto na fejsie zeby sobie przeslac obrazek ://// jeszcze bieda jak 3g nie mam to kradne ziomkowi telefon i biegne do domu przerzucic z kabelka na komputer

zewnetrzna pamiec????????#!$%@??????? zeby musiec placic duuzo kasy na adapter kart sd (na ali za po dychu
@jem_pierogi: jak ktoś jest ułomny i nie potrafi zrobić JB to jego problem, ja sobie mogę wysyłać pliki przez BT, oglądać filmy, które nie muszą być specjalnie konwertowane, mogę sobie utworzyć specjalną partycje, którą widać jako dysk. Androidowcy chyba swoje informacje czerpią z czasów pierwszego iPhone'a w 2007 roku...
@code_art: nie rootuje tego. mam jesli o androbiede chodzi to mam lowenda - xperia neo v i staram sie uzywac tylko do mirko, messengera i podstawowych funkcji telefonu (a i jeszcze snapchat). tnie sie jak #!$%@?, nic zrobic na nim prawie nie mozna. chcialem sobie zgrac cyanogenmoda, no ale nie obsluguje mojego telefonu. to dalem sobie spokoj.
@KotoFan: Napisałeś o wyższości droższych telefonów nad starszymi i nic więcej. Myślisz, że pasjans na iPhonie 3G działałby lepiej? ;) Nie wiem jaką sraczkę byś musiał mieć żeby zdążył się wczytać i mógłbyś ułożyć chociaż trochę...