Wpis z mikrobloga

@Gadzinski: Nie wiem co się stało z moimi :( Podejrzewam, że moja mama je wyrzuciła. Nie pamiętam. Zanim mój brat zyskał chrześnice to ja już byłam na studiach, więc raczej nic nie zostało.

PS. Do dziś muszę pilnować by nie zniknęły moje kartony ze starą Fantastyką i Fenixami, więc gdzie tu mowa o pluszakach!
@gram_w_mahjonga: Sam mam 22 lata, więc niektóre miśki mają po ~20 lat, bo siostra jest po 30 :P Chyba zostały z sentymentu. O dziwo nadal w dobrym stanie są.

A kartony jak najbardziej pilnuj ich! :D

@kj5: OMG to vault boy! nawet nie skojarzyłem ;s F1,F2 i Ftactica i F3 przeszedłem, ale new Vegas zawsze mi się nudził w momencie jak kończyłem głównego questa :/
@kj5: Dlatego jak grałem 2 raz to głównego questa zacząłem robić na samym końcu, a i tak wymiękłem - gra stoi w miejscu i czeka na nowe pokłady motywacji. Ogólnie pobocznych dużo zrobiłem, trochę modów też potem naściągałem żeby uprzyjemnić sobie grę.
@kj5: hahhaha, no ja w pewnym czasie więcej czasu szukałem fajnych modów niż rzeczywiście grałem ;P Mody są fajne, ale w sumie jak ktoś już n'ty raz przechodzi gre.
@variss: Jak chcesz to możesz mi jakieś gry dać :D Jakieś starocie co drogo nie kosztują :)

Ja o tyle sfarciłem że miałem też z 2006 przerobionego premium i wymieniłem na nową elitke jaspera :D