Wpis z mikrobloga

Miś przy Kuźniczej

Miejsce legenda zaginające czasoprzestrzeń. Ciężko w to uwierzyć, ale da się tam zjeść dwudaniowy obiad z kompotem za 5,50zł xD A co najlepsze, jedzenie jest tam naprawdę smaczne. Wzorowy bar mleczny. Stare, #!$%@? panie podają świeżutkie jedzenie zza lady. Na wielki minus ilość meneli, bezdomnych i studentów która tam przebywa. Kolejki są spore, miejsca brakuje, ale to absolutnie obowiązkowe do odwiedzenia miejsce dla każdego smakosza. Kto nie był w misiu, nie był we Wrocławiu. A kto umarł ten nie żyje. Polecam misia z całego serca, chociaż raz. Obiad jak u mamy/babci :)

Smak: 3.5/5
Stosunek jakości do ceny: 100/5
Klimat: sam nie wiem czy 0/5 czy 5/5

#jedzzkmicicem #wroclaw #jedzenie #jedzzwykopem
  • 19
  • Odpowiedz
@kmicolo: Litości. Nijakie, niesmaczne żarło, do tego kręcące się menelki. Wszystko 1/5 z mojej strony.

P.S. Mówić o tym jedzeniu, że jest "jak u mamy" to obraza dla matki.
  • Odpowiedz
  • 1
@Ashtraygirl: o taki wykop walczyłem. Uwielbiam jeść w nowych miejscach :)
@Cestlavie123: to tragedia. Ale nawet bezdomnych stać w misiu na pełnowartościowy obiad. Problemg mają tylko starsi ludzie którzy nie chcą wyciągać do obcych rąk po pomoc.
  • Odpowiedz
@kmicolo: no nie wiem czy obiad jak u mamy/babci. lepiej gotują niż miś. ogólnie misia nie polecam, raz na jakiś czas można pójść zobaczyć czy coś się zmieniło (nic sie nie zmieniło od 20 lat XD)
ale żeby jeść tam codziennie to trzeba być bezdomnym chyba.
  • Odpowiedz
@kmicolo: muszę cię zmartwić kumplu. po wprowadzeniu od nowego roku ustawy dotowania barów mlecznych, za 5.50 trudno zjeść dwudaniowy obiad, ceny wszystkich posiłków są teraz wyższe o około 30%, teraz zupa+pierogi+kompot to trochę więcej niż 7 zł

  • Odpowiedz