Wpis z mikrobloga

  • 78
Z góry proszę o wybaczenie ale muszę się "wyżalić" bo aż mnie chwilami trafia...

Jestem na wykopie od kilku miesięcy zwerbowana przez mój #niebieskipasek. Nie jestem nadaktywnym użytkownikiem ale dużo czytam i obserwuje i czasem się udzielam (staram się wdrożyć w wykopowe "maniery").

Do czego zmierzam. Otóż zauważyłam że jakiego by człowiek posta nie napisał lub komentarz to zawsze znajdzie się ktoś kto będzie go jechał. I nie mówię tu o wyrazeniu innej opinii tylko o dosłownym obrazaniu drugiego człowieka lub poprostu o komentarzach #zdupy czy ktoś mi może wytłumaczyć dlaczego tak jest? W jakim celu? I po co używać tak wielu wulgaryzmów? Czy jest to tak "modne" tutaj? Osobiście bardzo podoba mi się pomysł wykopu ale ludzie.. Niektórzy na prawdę powinni się czasem ogarnąć..
Pewnie i pod tym postem coś "miłego usłyszę" ale chamskie zachowanie już mnie tu raczej nie zdziwi.

Pozdrawiam wykopowiczow.

#oswiadczenie #pytanie #kiciochpyta ##!$%@? #gorzkiezale
  • 39
  • Odpowiedz
dlaczego tak jest? W jakim celu? I po co używać tak wielu wulgaryzmów?


@nat89: Kilka lat temu ten portal miał jakiś poziom. Niski, ale zawsze jakiś. Dziś lepiej nie pytać. W dobie niedowartościowanych pryszczatych dzieci / trolli musisz do tego przywyknąć i czarnolistować co niektórych.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@dzban_owocowy: nie należę do osób które dadzą jechać po sobie ale czasem aż brak słów na "inteligencję" niektórych ludzi.. Aczkolwiek dzięki za wsparcie :)
  • Odpowiedz