Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace #problem #myszka
Kupiłem w ostatnim czasie podkładkę a4tech x7 gaming z zamiarem grania w #csgo. Jednak moja myszka (a4tech x7 x-748k - niestety vtrack) zaczęła wariować. Przy szybkim przesuwaniu po chwili kursor teleportuje się wstecz, picrel. Ustawienie 600 dpi. Sterowniki aktualne. Bez podkładki problem nie występuje. Ktoś ma pomysł jak to rozwiązać?
Pobierz TheOnlyRight - #pcmasterrace #problem #myszka
Kupiłem w ostatnim czasie podkładkę a4...
źródło: comment_OksFABycXbZ8Fcr6sm9o2k1wI8M1mXlI.jpg
  • 14
@The_Only_Right: mam tą samą podkładkę i kiedyś mialem podobną myszkę. Nie wiem co to ten v-track ale w moim x7 laser łapał czarny kolor z duzej odleglosci, przez co podnoszac mysz nad podkladke kuror się poruszal. To wina myszy, musisz zmienic kolor podkladki na bialy, albo zmien mysz.
@The_Only_Right: tak, x7 747 chyba, wiem ze byly 2 wersje tej mysze, gdzie jeedna miala specjalny przycisk na spodzie, ktory wylaczal sensor po podniesieniu myszki (ale wymyslili :D) a ja mialem wersje bez przycisku i na czarnej podkladce nie dalo sie grac, stosowalem kartke od drukarki na czyms miekkim. Teraz mam roccat kone xtd, i podkladke roccat raivo i tez mi sie cos na niej #!$%@? myszka.