Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich,

właśnie się dowiedziałem, iż kanał na youtubie pod tytułem "Historia Wojny Nieznanej" zaprzestaje dalszej działalności. Jest to informacja bardzo smutna, gdyż jest to jeden z najlepszych kanałów na polskim youtubie. Zwracam się do was z prośbą o rozpropagowanie tego kanału, gdyż powodem zamknięcia jest mała liczba wyświetleń. Oglądajcie, lajkujcie, polecajcie znajomym. Może, jeśli twórcy zobaczą ruch na kanale, uda się go jeszcze reanimować. Fani historii i dobrego jutubowego contentu łączmy się :)

PS. Nie mam nic wspólnego z tym kanałem, to nie jest autoreklama :)

https://www.youtube.com/watch?v=7xDlUqQwtvM

#youtube #historia #ciekawostki #ciekawostkihistoryczne
  • 12
@co_to_za_zycie:

Zwracam się do was z prośbą o rozpropagowanie tego kanału, gdyż powodem zamknięcia jest mała liczba wyświetleń. Oglądajcie, lajkujcie, polecajcie znajomym. Może, jeśli twórcy zobaczą ruch na kanale, uda się go jeszcze reanimować.


Czyli co robią to dla kasy? będą ludzie będziemy wstawiać filmiki?
@PrezesWaznegoUrzedu: nom, masz rację, zazwyczaj tak nie jest, ale w tym przypadku mam wrażenie ze jednak troszke lepiej jest na polskim kanale :)

@arczer: kanał o I Wojnie Swiatowej

@zyzy21: jeśli jakiś kanał jest popularny, to samoistnie ma duzo wyswietleń. Ten jest dobry, ale z nieznanych przyczyn malo popularny, więc nie dziwie się, że nie chcą dokladać do interesu :) My możemy w tym pomoc, ale nikogo oczywiscie nie
@arczer: nom, niestety :) ale widzę, że kilka osób zachęciłem, pewnie to nie uratuje kanału, trudno :) będzie trzeba jednak na angielską wersję się przesiąść :D Mam nadzieję, że rozpoczną serię o 2WS, wtedy nie powinno byc problemu ze znalezieniem widza. Pozdrawiam :)
@zyzy21: pasja jest ważna, ale nie oszukujmy się, że czas i pieniądze poświęcone na wyprodukowanie odcinka się nie biorą z nieba. Poza tym oglądając kanał nie zastanawiam się czy jest robiony charytatywnie czy dla pieniędzy. Ktoś rozpoczął projekt, zalozyl sobie ze coś tam zarobi (pewnie i tak niewiele) i ja oceniając, że kanał jest wartościowy i profesjonalny nie czepiam się, że ktos na tym zarobi. Proste